ContactRSS
اخبار

کد خبر : 995 - تاریخ انتشار : شنبه 09 بهمن 1395 - ساعت: 19:47

چاپ
مراسم گراميداشت دهه فجر بايد در شان انقلاب و شهداي انقلاب برگزار شود

فرماندار بهشهر:

مراسم گراميداشت دهه فجر بايد در شان انقلاب و شهداي انقلاب برگزار شود


فرماندار بهشهر در این نشست بر مردمی بودن و حضور پرشور و پررنگ تر مردم از سال قبل تأکید کرد وگفت: مراسم گراميداشت دهه فجر بايد در شان انقلاب و شهداي انقلاب برگزار شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر جلسه گراميداشت دهه فجر به رياست سیدخالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و اعضاي حاضر در جلسه در محل فرمانداري شهرستان بهشهر برگزار شد.


سيد خالق سجادي هدف از برگزاری این نشستها را هماهنگی کمیته ها جهت بهتر برگزار کردن سی و نهمین بهار انقلاب دانست و گفت: حضور روسای ادارت همگام با مردم در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن میتواند به برگزاری مراسمی در شان انقلاب منجر گردد.


فرماندار بهشهر افتتاح کلنگ زنی پل رودبار و شبکه آب رسانی در روستای امام ده را 2 پروژه عظیم در بهشهرعنوان کرد و گفت: افتتاح این 2 پروژه به دلیل حضور مسئولین استانی بعد از ایام دهه فجر مورد بهره برداری قرار میگیرند.


این مسئول به برگزاری مراسم اربعین پدر شهیدان باطبی در این ایام اشاره کرد و گفت: دیدار با امام جمعه شهرستان با حضورمدیران تمامی دستگاهای اداری و اجرایی در اولین روز دهه فجر، غبارروبی مزار شهدا در امام زاده علی اصغر، دیدار با خانواده های شهدا و.. از دیگر برنامه های این ستاد در ایام الله می باشد.


وی اظهار داشت: افتتاح 25 پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر 25میلیارد تومان و کلنگ زنی 10 پروژه با اعتبار بیش از 85 میلیارد تومان از جمله برنامه های شاخص این شهرستان اعلائم شد.


در ادامه اعضای کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان برنامه ها و پیشنهادات خود را مطرح كردند.

 دیدگاه شما در مورد : مراسم گراميداشت دهه فجر بايد در شان انقلاب و شهداي انقلاب برگزار شود

مراسم گراميداشت دهه فجر بايد در شان انقلاب و شهداي انقلاب برگزار شود تغییر کد