ContactRSS
اخبار

کد خبر : 991 - تاریخ انتشار : شنبه 02 بهمن 1395 - ساعت: 19:22

چاپ
برگشت اعتبارات شهرستانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خیانت به مردم است

فرماندار بهشهر در جلسه شوراي اداري شهرستان مطرح كرد:

برگشت اعتبارات شهرستانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خیانت به مردم است


جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر با حضور دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان و سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاري مهر ، جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر با حضور دکتر شاعری نماینده مردم شرق استان و سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر و روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

سید خالق سجادی، در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر افزود: اعتبارات قطره‌چکانی با توجه به شرایط فعلی و کمبود اعتبارات با هزار زحمت به شهرستان تعلق‌گرفته است و برگشت اعتبارات شهرستانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خیانت به مردم است.

 

وی اظهار کرد: اکنون در شرایطی هستیم که شاهد کمبود اعتبارات و وضعیت انقباضی بودجه هستیم و اگر اعتباراتی که به شهرستان اختصاص‌یافته است؛ به‌درستی مصرف نشود و برگشت داده شود قابل‌قبول نیست و خیانتی عظیم به مردم است.

 

فرماندار بهشهر همچنین با اشاره به اینکه دهه فجر را در پیش داریم و باید طرح‌ها و پروژه‌های افتتاحی و همچنین برنامه‌ها به فرمانداری ارائه شود، یادآور شد: برنامه‌ریزی لازم برای برپایی جشن‌های انقلاب و همچنین نصب بنر در سطح شهرستان انجام شود.

 

سجادی افزود: ستاد تسهیلات سفر و خدمات سفر با توجه به نزدیکی به عید نوروز تشکیل و برنامه‌ریزی دقیق و منظم برای ارائه خدمات بهتر به مسافران انجام شود.

 

وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن سرما، از فردا گاز ادارات شهرستان بهشهر قطع می‌شود تا گاز مصرفی خانوارها فراهم شود که انتظار داریم با توجه به اعلامی که از قبل انجام‌شده، ادارات نسبت به دوگانه‌سوز کردن مصارف نهادها اقدام کنند.

 

فرماندار بهشهر گفت: شرکت غله و نفت، آمادگی لازم را برای ارائه نفت به روستاها دارند و مشکلی برای این منظور و تأمین سوخت روستاییان نداریم.

 

سجادی بیان داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا همه ما باید برای برگزاری انتخاباتی پرشور و شعور تلاش کنند.

 

وی گفت: طرح خادم هلال‌احمر هم باقوت در دست اقدام است که باید همکاری همه‌جانبه برای آموزش در برابر بلایای طبیعی با این طرح توسط مردم و ادارات و فرهنگ‌سازی برای این منظور انجام شود.

 

 

 

 دیدگاه شما در مورد : برگشت اعتبارات شهرستانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خیانت به مردم است

برگشت اعتبارات شهرستانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی خیانت به مردم است تغییر کد