ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 983 - تاریخ انتشار : شنبه 25 دی 1395 - ساعت: 19:09

چاپ
آمادگي  ١٩ كميته تخصصي براي هر چه باشكوه تر برنامه هاي دهه فجر

بخشدار يانسر در جلسه ستاد برنامه ريزي دهه فجر:

آمادگي ١٩ كميته تخصصي براي هر چه باشكوه تر برنامه هاي دهه فجر


نجفی بخشدار يانسر تاکید کرد: کمیته های مختلف این ستاد باید با برگزاری جلسات متعدد برنامه هایی را تدوین کنند که پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت های اصلی این برنامه ها باشد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر،دومین جلسه ستاد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر به رياست بخشدار يانسر و با حضور اعضاي جلسه ،با محوریت ارائه برنامه 19 کمیته تخصصی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


حسین نجفی بخشدار یانه سر در دومین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان بهشهر گفت: اکنون که در آستانه سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم باید برنامه هایی در خور شایسته ای انقلاب برای مردم عزیز داشته باشیم.


وی ادامه داد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب است و دهه فجر تنها فرصتی برای افتتاح پروژه های عمرانی نیست بلکه ما باید در بعد فرهنگی قوی تر از سایر بخشها عمل کنیم .


بخشدار یانه سر خاطرنشان کرد: متاسفانه در عصر حاضر ما درگیر عدم آگاهی در بخش های مختلف هستیم و این مهم باید با یک تحول عظیم در حوزه فرهنگ مرتفع گردد.


وی با اشاره به فعالیت 19 کمیته تخصصی برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های دهه فجر خاطر نشان کرد: خدمات و فعالیت تمامی دستگاهها خصوصا در بحث محرومیت زدایی به نام نظام ثبت می شود.


نجفی تاکید کرد: کمیته های مختلف این ستاد باید با برگزاری جلسات متعدد برنامه هایی را تدوین کنند که پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اولویت های اصلی این برنامه ها باشد.


گفتنی است در ادامه این جلسه مسئولان کمیته‌های ستاد برگزاری مراسم دهه فجر در شهرستان به ارائه برنامه‌های خود در این ایام پرداختند.

 دیدگاه شما در مورد : آمادگي ١٩ كميته تخصصي براي هر چه باشكوه تر برنامه هاي دهه فجر

آمادگي  ١٩ كميته تخصصي براي هر چه باشكوه تر برنامه هاي دهه فجر تغییر کد