ContactRSS
اخبار

کد خبر : 982 - تاریخ انتشار : جمعه 24 دی 1395 - ساعت: 20:20

چاپ
آيت الله هاشمي رفسنجاني سردار بزرگ سازندگی و مظهر مصلحت و پیشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران بود

فرماندار بهشهر در مراسم گراميداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني و پدر شهيدان باطبي:

آيت الله هاشمي رفسنجاني سردار بزرگ سازندگی و مظهر مصلحت و پیشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران بود


فرماندار بهشهر در اين مراسم گفت: تلاش کنیم تا رهروان خوبی برای شهدا و بزرگان کشورمان باشیم

سید خالق سجادی پنج‎شنبه شب در مراسم بزرگداشت آیت‎الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید تشخیص مصلحت نظام و گرامیداشت پدر شهیدان باطبی مرحوم حاج علی اکبر باطبی که با حضور مردم و مسئولان در مسجد قائم (عج) این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مصیبت درگذشت مبارز نستوه، فرمانده شجاع هشت سال دفاع مقدس، سردار سازندگی، امیرکبیر دوران، مظهر مصلحت و پیشرفت نظام حضرت آیت‎الله رفسنجانی و همچنین ابوالشهید شهرستان بهشهر پدر شهیدان باططبی که حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، سخت و جانگداز است.

 

وی افزود: آیت‎الله هاشمی رفسنجانی رفیق شفیق دوران مبارزه و دوران مدیریت 59 ساله مقام عظمای ولایت است و امشب در این مراسم در غم فقدان این روحانی عظیم‎الشأن هستیم.

 

فرماندار بهشهر با بیان اینکه از دست دادن فرزندان خیلی سخت است، گفت: پدر شهیدان باطبی سه فرزند خود را تقدیم انقلاب داشته و حقی که او بر گردن مردم این شهرستان دارد، بسیار بیشتر از برگزاری چنین مراسماتی است.

 

سجادی در پایان ابراز امیدواری کرد که همه ما بتوانیم رهروان خوبی برای شهدا و بزرگان کشورمان باشیم و سلوک و منش آنها را سرمشق کارها و رفتارهای خود قرار بدهیم.

 

گفتني است اين مراسم یادبود آیت‎الله هاشمی رفسنجانی و پدر شهیدان باطبی از سوی امام جمعه ، فرماندار و نماينده مردم شرق استان در بهشهر برگزار شد.

 دیدگاه شما در مورد : آيت الله هاشمي رفسنجاني سردار بزرگ سازندگی و مظهر مصلحت و پیشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران بود

آيت الله هاشمي رفسنجاني سردار بزرگ سازندگی و مظهر مصلحت و پیشرفت نظام جمهوري اسلامي ايران بود تغییر کد