ContactRSS
اخبار

کد خبر : 980 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 دی 1395 - ساعت: 17:39

چاپ
ستاد مردمي ترحیم و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در بهشهر تشکیل شد

ستاد مردمي ترحیم و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در بهشهر تشکیل شد


فرماندار بهشهو در اين جلسه عنوان كرد: از همه توان و ظرفیت شهرستان برای برگزاری هر چه شایسته و مطلوب این مراسم استفاده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، جلسه ستاد مردمي تكريم ، ترحیم و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری با حضور سيد خالق سجادي فرماندار و چهره های فعال سياسي، اجتماعي و فرهنگي شهرستان در محل فرمانداري شهرستان بهشهر آغاز به کار کرد.

 

در اين جلسه فرماندار بهشهر با اشاره به نقش موثر و بی بدیل آیت الله رفسنجانی در دوران مبارزه علیه رژیم ستمشاهی و سپس تحکیم پایه های انقلاب اسلامی گفت :از همه توان و ظرفیت شهرستان برای برگزاری هر چه شایسته و مطلوب این مراسم استفاده خواهیم کرد.

 

سجادی بیان کرد : بسیاری از مردم بهشهر همانند دیگر شهروندان ایرانی خودجوش و به دلیل علاقه کم نظیر به این شخصیت مبارز و مجاهد در تشییع جنازه ایشان شرکت کردند و بی شک مراسم ترحیم این شخصیت تاثیرگذار تاریخ معاصر ایران با استقبال فراوان مردم همراه خواهد بود.

 

در اين جلسه هماهنگي در خصوص زمان مراسم ارائه مكان هاي پيشنهادي و سخنران مراسم، كيفيت و كميت چگونگي برگزاري مراسم و تشكيل كميته ي اجرايي ستاد جهت هماهنگي امور و مشخص نمودن برنامه ها اين مراسم بحث و تبادل نظر شد.

 دیدگاه شما در مورد : ستاد مردمي ترحیم و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در بهشهر تشکیل شد

ستاد مردمي ترحیم و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني در بهشهر تشکیل شد تغییر کد