ContactRSS
اخبار

کد خبر : 962 - تاریخ انتشار : شنبه 11 دی 1395 - ساعت: 19:41

چاپ
مراسم کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 در بهشهرانجام شد

مراسم کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 در بهشهرانجام شد


مراسم کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 صبح امروز با حضور امام جمعه شهرستان بهشهر، فرماندار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین و خیرین انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، محمدتقی صالح طبری با اشاره به کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 در این شهرستان بیان داشت: خانواده نیکوکار مرحوم سیدتقی عمادی یک قطعه زمین به مساحت1000 مترمربع جهت احداث و تجهیز امکانات درمانی به مردم این شهرستان تقدیم کردندکه این مرکز درمانی در 2 طبقه و با مساحت زیربنایی 530 مترمربع ساخته می شود.


وی در ادامه با بیان اینکه هزینه ساخت و تجهیز این مرکز درمانی بالغ بر یک میلیارد تومان برآورد شده  است خاطر نشان کرد: ارزش زمین اهدا شده بالغ بر  یک میلیارد تومان است و این مرکز بیش از 20 هزار نفر جمعیت سمت غرب شهرستان بهشهر را تحت پوشش قرار می دهد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهشهر یاد آور شد:  باتوجه به اعلام آمادگی پیمانکار و محیا بودن شرایط ، کلنگ زنی این پروژه را زود تر از افتتاح پروژه های عمرانی در ایام دهه فجر انجام داده ایم.


وی تصریح کرد: پیش بینی می شود با همت خیرین و نیکوکاران و همچنین حمایت مسؤولین منطقه از تمام پتانسیل شهرستان بهشهر و فعالیتهای عام المنفعه استفاده شود .

 

این مسئول  افزود: صبح امروز جلسه قدردانی از نیک اندیشی خانواده مرحوم سیدتقی عمادی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان بهشهر برگزار شد ودرمانگاه شماره 6 به نام مرحوم سیدتقی عمادی خیر این مجموعه نام گذاری شد.

 

 

 دیدگاه شما در مورد : مراسم کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 در بهشهرانجام شد

مراسم کلنگ زنی درمانگاه شماره 6 در بهشهرانجام شد تغییر کد