ContactRSS
اخبار

کد خبر : 952 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 دی 1395 - ساعت: 22:10

چاپ
جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر برگزار شد

با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران؛

جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر برگزار شد


جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر با حضور دكتر يونسي معاون سياسي امنيتياستانداري مازندران، سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، طوسي مدير كل دفتر اموراجتماعي و فرهنگي،حسين زادگان مدير كل ورزش و جوانان واعضاي هئيت كشتي استان و شهرستان در محل فرمانداري شهرستان بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر،جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر با حضور دكتر يونسي معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران، سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، طوسي مدير كل دفتر اموراجتماعي و فرهنگي ، حسين زادگان مدير كل ورزش و جوانان و اعضاي هئيت كشتي استان و شهرستان در محل فرمانداري شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

دكتر يونسي معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت :برای برگزاری مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد مشکل مالی وجود ندارد

 

علیرضا یونسی صبح امروز در جلسه هماهنگی این مسابقات که در فرمانداری بهشهر برگزار شد ، افزود : با بهره گیری از ظرفیت های مختلف دولتی و بخش خصوصی ، با تمام توان جام چهاردهم این دوره از مسابقات را برگزار می کنیم.

 

وی ادامه داد : بهشهر با تمام توان 13 دوره میزبانی این دوره از مسابقات را بر عهده داشته است و این بار هم با قدرت و اقتدار وارد خواهد شد.

 

یونسی گفت : با توجه به اینکه نام شهید هاشمی نژاد بر روی این تورنمنت بین المللی نهاده شده است و میزبانی کشتی گیران داخلی و خارجی را هم شهرستان بهشهر به عنوان زادگاه این شهید بزرگوار بر عهده گرفته است ، لذا باید مسابقاتی با کیفیت و کمیت و در شان این شهید والامقام برگزار شود.

 

معاون استاندار مازندران با اشاره به حضور حامیان مالی از بخش خصوصی برای برگزاری این مسابقات ، افزود : خوشبختانه با برنامه ریزی های انجام شده تاکنون از اسپانسرهای بخش خصوصی به درستی برای پوشش این مسابقات استفاده شده است و امسال هم همچون گذشته استانداری در کنار کمک های محلی و شهرستانی و بخش خصوصی ، از این رویداد بین المللی ورزشی حمایت خواهد بود.

 

یونسی با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید برای ایجاد نشاط در جامعه از برگزاری مسابقات ورزشی حمایت می شود، یادآور شد : مازندران مهد کشتی ایران اسلامی است و همه ساله مسابقات مختلف ورزشی در کنار مسابقات مختلف کشتی برگزار می شود که با تمام توان از ورزش مازندران حمایت می کنیم.

 

وی توسعه ورزش در جامعه را گامی برای کاهش معضلات اجتماعی دانست و تاکید کرد : امیدواریم این دوره از مسابقات که در بهمن ماه امسال در بهشهر برگزار می شود با حمایت همه دستگاههای دولتی و خصوصی با کیفیت خاص برگزار شود.

 

در ادامه مهندس سجادي فرماندار بهشهر عنوان كرد: به توجه به اینکه جلسات مختلفی برای هر چه بهتر برگزار شدن این مسابقات انجام شده است ، گفت : تلاش خواهیم کرد مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد در سال جاری به بهترین نحو ممكن برگزار شود.

 

سجادی با اعلام اینکه دوره مسابقات کشتی با نام شهید هاشمی نژاد در تاریخ 20 و 21 بهمن در بهشهر برگزار می شود ، یادآور شد : این مسابقات سمبل ورزش شهرستان و استان است که با توجه به حضور تیم های داخلی و خارجی در این مسابقات، باید سطح فنی مسابقات هم در سطح بالایی باشد.

 

وی گفت : برگزاری مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد توسعه شهرستان را به دنبال دارد و لذا همه ما باید برای برگزاری مناسب این مسابقات و در نهایت برای رونق ورزش در بهشهر و توسعه شهرستان گام برداریم.

 

 دیدگاه شما در مورد : جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر برگزار شد

جلسه هماهنگي بزرگداشت مسابقات كشتي جام شهيد هاشمي شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد