ContactRSS
اخبار

کد خبر : 940 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آذر 1395 - ساعت: 17:58

چاپ
با حضور فرماندار شهرستان  بهشهر ساخت مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» آغاز شد

با حضور فرماندار شهرستان بهشهر ساخت مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» آغاز شد


سریال «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، برای تولید در پاییز و زمستان ۹۵ ظهر امروز با حضور سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، اسدي بخشدار مركزي،اصغري مديريت آموزش و پرورش شهرستان و با حضور چند تن از مسئولين و خانواده معظم شهدا و ايثارگران در روستاي غريب محله بهشهر طی مراسم ویژه ای این پروژه كار خود را آغاز كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، سریال «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، برای تولید در پاییز و زمستان ۹۵ ظهر امروز با حضور سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، اسدي بخشدار مركزي،اصغري مديريت آموزش و پرورش شهرستان و با حضور ديگر مسئولين و خانواده معظم شهدا و ايثارگران در روستاي غريب محله بهشهر طی مراسم ویژه ای این پروژه كار خود را آغاز كرد.

 

رضا بهشتی کارگردان سريال «شکوه یک زندگی»گفت: این مجموعه تلویزیونی برای ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه کار خود را با انتخاب بازیگرانی چون؛ بيتا سحرخيز، سمیرا حسن پور، عبدالرضا اکبری، نازنین فراهانی و حسام محمودی در مقابل دوربین عبدالله عبدی نسب آغاز می کند.

 

سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر در افتتاحيه اين مراسم گفت: مناطق كوهستاني شهرستان بهشهر به دليل دست نخورده بودن و طبيعت بكر داراي ظرفيت هاي فراواني براي توليد فيلم و سريال هاي گوناگون است و در سال هاي گذشته چندين فيلم از اين مناطق توليد و در شبكه هاي تلوزيوني و سينمايي پخش شد.

 

فرماندار بهشهر در ادامه خاطر نشان كرد: شهرستان بهشهر داراي ظرفيت هاي تاريخي و گردشگري زيادي است كه نمايش آن از سيماي تلوزيون مي تواند بر توسعه صنعت گردشگري منطقه تاثيرات فراواني داشته باشد.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان در پايان عنوان كرد: فرمانداري شهرستان بهشهر و مجموعه مديريت شهرستان با هدف معرفي هر چه بيشتر ظرفيت هاي اين منطقه از طريق نمايش فيلم و سريال هرگونه حمايت لازم را ارائه خواهند داد.

 


مجموعه «شکوه یک زندگى» ، در تکریم همسران شهدا وجاوید الاثرهایى است که با استقامت وامیدوارى براى رسیدن خبر و نشانه اى از عزیزانشان، سالها به تنهایى بار زندگى خود وفرزندانشان را به دوش کشیدند و شکوهِ یک زندگى را به نمایش گذاشتند.

 

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: یحیى معلم جوان روستا، به عنوان نیروی داوطلب و مردمی، به جبهه هاى جنگ اعزام میشود، نارگل همسرجوانش که باردار است به همراه دوکودک خردسالش چشم انتظار بازگشت یحیى است که خبرهاى مختلفى به نارگل میرسد، از شهادت تا مجروح شدن و درنهایت خبرمفقود الاثر شدن یحیى…… نارگل اما روایت دیگرى براى خود دارد. روایتى با طعم امید ازشهادت، اسارت، مجروح شدن و سرانجام …

 

عوامل اصلی مجموعه تلویزیونی عبارتند از: نویسنده فیلمنامه اولیه: شعله شریعتی، نویسنده فیلمنامه نهایی: مرجان اشرفی زاده، تهیه کننده: امیرعباس کنی، کارگردان: رضا بهشتی، مجری طرح: مسعود انتظاری، دستیار اول کارگردان و مدیر برنامه ریزی: بهرام ملکی علوی، دستیار کارگردان: محمد عزیزی، طراح صحنه و لباس : علی مربی، طراح چهره پردازی: مهرداد قلی پور، مدیر صدابرداری: عبدالرضا حیدری، مدیرتصویربرداری: عبدالله عبدی نسب، مدیر تولید: محمد ریحان صفت، تدوین: سینا گنجوی، ساخت موسیقی: امیر رجبی.

 دیدگاه شما در مورد : با حضور فرماندار شهرستان بهشهر ساخت مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» آغاز شد

با حضور فرماندار شهرستان  بهشهر ساخت مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» آغاز شد تغییر کد