ContactRSS
اخبار

کد خبر : 936 - تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آذر 1395 - ساعت: 20:58

چاپ
نخستین نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای توسعه  شهرستان بهشهر برگزار شد

با حضور فرماندار بهشهر:

نخستین نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای توسعه شهرستان بهشهر برگزار شد


فرماندار شهرستان بهشهر از انتقاد اعضای جلسه مبنی بر بی برنامگی شهر اظهار گلایه کرد و گفت: متاسفانه افراد در جامعه امروز تقاضا محور هستند و به برنامه محوری عادت نکردیم و البته مدیریت درست در حوزه های مختلف شرط اساسی برای دستیافتن به توسعه پايدار است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، نخستین نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای توسعه شهرستان با حضور سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر، شهردار خليل شهر و اعضاي شوراي شهر شهرستان بهشهر، بخشدار يانسر و اعضای سازمان های مردم نهاد، فرهیختگان و گروه های مجازی عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه بر رعایت اخلاق و انصاف در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: در انتشار اخبار در فضای مجازی باید نهایت دقت را به کار گرفت و از قضاوت های شخصی پرهیز کرد.


سید خالق سجادی با بیان اینکه صرف انتقاد به تنهایی نمی تواند راهگشا باشد ، افزود: انتقاد کردن کار راحتی است اما انتظار ما این است انتقادها براساس ارزیابی از شرایط فعلی ، همراه با راهکارهایی باشد که قابلیت اجرایی داشته باشند.


وی بر استفاده درست از فضای مجازی تاکید کرد و عنوان كرد: تاثیرات مخرب آن را بر زندگی و خانواده ها را جدی بگیرید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهشهر از انتقاد اعضای جلسه مبنی بر بی برنامگی شهر اظهار گلایه کرد و گفت: متاسفانه افراد در جامعه امروز تقاضا محور هستند و به برنامه محوری عادت نکردیم و البته مدیریت درست در حوزه های مختلف شرط اساسی برای دستیافتن به توسعه است.


سجادی با بیان اینکه زیرساخت های شهرستان برای کار وفعالت آماده است، تصریح کرد: ظرفیت ها و سرمایه های بکری در حوزه اشتغال زایی بهشهر وجود دارد که به دلیل نبود تعامل دو سویه مردم و دولت بدون استفاده باقی می مانند.


در ادامه اعضای سازمان های مردم نهاد بهشهر استفاده از ظرفیت نخبگان ، مشاوران قوی و خرد جمعی در تصمیم گیری های شهری، اتخاذ تصمیمات نو و خلاقانه در راستای توسعه فرهنگی، تشکیل کارگروه های تخصصی و  ایجاد مرکز بهشهر شناسی را خواستار شدند.


رسیدگی به وضعیت آثار تاریخی بهشهر برای توسعه گردشگری ، گسترش وظایف فرهنگی متولیان فرهنگ، ایجاد سند راهبردی، ساماندهی عباس آباد ، فرصت آزاد اندیشی به رسانه ها و روزنامه نگاران از مهمترین مطالبات اعضای سازمان های مردم نهاد ، فرهیختگان و اعضای گرو ه های مجازی این شهرستان بود.

 دیدگاه شما در مورد : نخستین نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای توسعه شهرستان بهشهر برگزار شد

نخستین نشست تخصصی چالش ها و راهکارهای توسعه  شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد