ContactRSS
اخبار

کد خبر : 933 - تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1395 - ساعت: 11:31

چاپ
جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري و مساجد شهرستان بهشهر برگزار شد

جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري و مساجد شهرستان بهشهر برگزار شد


فرماندار بهشهر: اداره اوقاف آمار دقيقي از مساجد و كانون هاي فرهنگي فعال را به فرمانداري شهرستان بهشهر اعلام كنند تا بتوانيم برنامه ريزي درست براي كانون هاي فرهنگي انجام دهيم.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري و مساجد شهرستان بهشهر به رياست سيد خالق سجادي فرماندار بهشهر و با حضور حجت الاسلام عربعلي جباري امام جمعه شهرستان و اعضاي حاضر در اين جلسه در فرمانداري شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

سید خالق سجادی فرماندار و رئیس هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بهشهر گفت : امورات مهمی به ویژه فرهنگی در مساجد می گذرد ، انسان های زیادی در مساجد پرورش یافته اند و از آن سر بر آورده اند، پس باید برای توسعه و پیشرفت این امور فرهنگی و اقدامات دیگر در این حوزه کاری هایی در راستای سهولت آن انجام گیرد.

 

وی با اشاره به تأثیر پذیری جوانان ، هدف از تشکیل این کانون های فرهنگی را موازی کاری ندانست و افزود باید هیئت امناء و پایگاه های مقاومت بسیج با همکاری این کانون ها برنامه های فرهنگی و هنری ، ملی مذهبی را در جهت جذب جوانان به مسجد انجام دهند.

 

فرماندار بهشهر در جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد مطرح كرد: پايگاه ها و كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد و محلات بايد وحدت رويه داشته باشند تا بتوانيم كار فرهنگي و هنري مساجد و محلات را بصورت گروهي و با برنامه ريزي درست و با همكاري دستگاه هاي متولي به بهترين وجه ممكن انجام دهيم.

 

سجادي در ادامه خاطر نشان كرد:اداره اوقاف آمار دقيقي از مساجد و كانون هاي فرهنگي فعال را به فرمانداري شهرستان بهشهر اعلام كنند تا بتوانيم برنامه ريزي درست براي كانون هاي فرهنگي انجام دهيم.

 

وي در پايان گفت: جلساتي با حضور كانون هاي فرهنگي در فرمانداري شهرستان بصورت ماهانه برگزار شود تا هئيت نظارت بر عملكرد كانون هاي فرهنگي نظارت بيشتري داشته باشند.

 دیدگاه شما در مورد : جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري و مساجد شهرستان بهشهر برگزار شد

جلسه هئيت نظارت بر كانون هاي فرهنگي و هنري و مساجد شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد