ContactRSS
اخبار

کد خبر : 929 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آذر 1395 - ساعت: 21:28

چاپ
پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز دانشجو


سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز شهرستان بهشهر تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذيل ميباشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

دانشجويان اين مرز و بوم همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ بوده اند و برای میهن اسلامی همواره منشا بركات و ثمرات فراواني هستند.

 

۱۶ آذر كه نماد پايمردی و حق طلبی دانشجويان در برابر سایه شوم ظلم و اختناق و سرسپردگی است يادآور رشادت دانشجوياني است كه سينه خود را در برابر تيرهاي استبداد و استعمار سپر كردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.


بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

 

آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

 

دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.

 

اینجانب شانزدهم آذرماه و فرخنده روز دانشجو را خدمت اصاحب علم و اندیشه، دانشجویان عزیز و حقیقت جو، اساتید گرانقدر و جامعه علمی و دانشگاهی ایران اسلامی به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان آگاه و تلاشگر شهرستان بهشهر که همواره نقطه نظرات و دیدگاههای ارزشمند خود را در جهت تعالی دیارمان با ما در میان گذاشته اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق، عزت، سلامتی و سربلندی یکایک شما عزیزان را از درگاه خداوند منان و متعال مسئلت می نمایم.

 

سيد خالق سجادي

فرماندار شهرستان بهشهر دیدگاه شما در مورد : پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز دانشجو

پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز دانشجو تغییر کد