ContactRSS
اخبار

کد خبر : 924 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آذر 1395 - ساعت: 13:59

چاپ
بايد از توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند

فرماندار بهشهر در جلسه شوراي آموزش و پرورش تاكيد كرد:

بايد از توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند


سیدخالق سجادی با اشاره به کمبود بودجه و اعتبارات افزود: بایست از توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی شهرستان بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر جلسه شوراي آموزش و پرورش و شوراي پشتيباني سوادآموزي شهرستان بهشهر به رياست سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور حجت السلام والمسلمين حاج سيد عربعلي جباري امام جمعه،قربانعلي اصغري رياست آموزش وپرورش و اعضاي حاضر در جلسه در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سوادآموزی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای دانش آموزان شهرستان بهشهر به ظرفیت های مالی برای ساماندهی و هدایت این استعدادها نیاز است.

 

سیدخالق سجادی با اشاره به کمبود بودجه و اعتبارات افزود: بايداز توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی شهرستان بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند.

 

وی بر نقش آموزش و پرورش تاکید کرد و ادامه داد: همه دستگاه های شهرستان موظف به همکاری با آموزش و پرورش هستند.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان آمار رتبه برترهای کنکور سال گذشته را قابل قبول ارزیابی کرد و افزود: این نتایج مرهون تلاش دانش آموزان و معلمان و حمایت های آموزش و پرورش است که برای ارتقای این وضعیت باید اقدامات موثر ادامه یابد.

 دیدگاه شما در مورد : بايد از توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند

بايد از توان خیرین در حوزه های علمی و آموزشی بهره ببریم تا این استعدادها در مسیر درست و قابل قبول هدایت شوند تغییر کد