ContactRSS
اخبار

کد خبر : 922 - تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آذر 1395 - ساعت: 00:03

چاپ
خسارت اولیه طوفان بهشهر 15 میلیارد ریال برآورد شد

فرماندار بهشهر:

خسارت اولیه طوفان بهشهر 15 میلیارد ریال برآورد شد


فرماندار بهشهر گفت: خسارت اولیه طوفان جمعه گذشته در بهشهر 15 میلیارد ریال برآورد شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر سید خالق سجادی فرماندار بهشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اثر وزش طوفان و باد شدید روز جمعه و براساس برآوردهای انجام شده 40 روستای کوهستانی بهشهر در این طوفان دچار خسارت شد که میزان خسارت ریالی کامل همچنان در دست بررسی است.


وی با اعلام اینکه خسارت های وارد شده به منازل مسکونی، دامداری ها، قطع شبکه برق رسانی، شکسته شدن درختان و... بوده است، افزود: مشکلاتی هم در قطع خطوط تلفن و قطع آبرسانی در برخی مناطق گزارش شده است.


فرماندار بهشهر با اعلام اینکه در طوفان روز جمعه بیش از 400 واحد مسکونی و 70 واحد دامداری در شهرستان بهشهر خسارت دید، یادآور شد: 10 واحد مسکونی روستایی بهشهر 100 درصد تخریب شد.


وی اظهار کرد: بیشترین خسارت وارد شده در بخش منازل و برق روستاها بوده است که از بین 40 روستای خسارت دیده، روستای سمچول، ولو، زلت، پجیم، متکازین، بیشه بنه و کوا بیشترین خسارت را دیده اند.


سجادی گفت: برق حدود 50 روستای منطقه بر اثر طوفان، قطع شده بود که با تلاش نیروهای برق رسانی برق روستاها وصل شده است و اکنون مشکلی وجود ندارد.


وی افزود: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر کاهش دما، افزایش سرما و بارندگی از فردا دوشنبه، سربندی های منازل مسکونی و دامداری ها در حال انجام است و نایلون به اندازه کافی در مناطق مختلف توزیع شد تا ایمنی اولیه سربندی ها انجام و سپس با ایرانیت و حلب پوشش داده شود.


طوفانی با سرعتی حدود 80 کیلومتر بر ساعت روز جمعه گذشته شرق مازندران را در نوردید.

 دیدگاه شما در مورد : خسارت اولیه طوفان بهشهر 15 میلیارد ریال برآورد شد

خسارت اولیه طوفان بهشهر 15 میلیارد ریال برآورد شد تغییر کد