ContactRSS
اخبار

کد خبر : 919 - تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آذر 1395 - ساعت: 14:39

چاپ
جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده در دریای خزر پیدا شد/ جست وجو برای یافتن اجساد ادامه دارد

فرماندار بهشهر:

جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده در دریای خزر پیدا شد/ جست وجو برای یافتن اجساد ادامه دارد


سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر با حضور در سکوی حفاری شمال از نزدیک پیگیر آخرین وضعیت مفقودین حادثه سقوط بالگرد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، صبح امروز سید خالق سجادی، فرماندار بهشهر برای پیگیری بیشتر مفقودین حادثه سقوط بالگرد از سکوی حفاری شمال بازدید بعمل آورد.

 

این بالگرد جهت امدادرسانی به یکی از پرسنل شاغل در سکوی نفتی اعزام شد و پس از فرود موفقیت آمیز و آماده شدن سرنشینان برای انتقال مصدوم که دچار عارضه قلبی شده بود، به پرواز درآمد اما اندکی بعد سقوط کرد.

 

فرماندار بهشهر گفت: براساس همین گزارش شامگاه یکشنبه جعبه سیاه این بالگرد در دریای خزر به همراه دم، بال و تکه هایی از هواپیما پیدا شده است اما هنوز خبری از اجساد مفقود شده نیست.

 

چند روز از حادثه دلخراش سقوط بالگرد نفت خزر و جان‎باختن 5 سرنشین آن در دریای خزر می‌گذرد و با توجه به متلاشی‌ شدن بالگرد، هنوز اجساد به‎ طور کامل کشف نشدند و ده‎ها تیم غواصی در جست‎‎وجوی پیکر دو قربانی باقی‎ مانده، هستند.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان با حضور در محل حادثه، جست و جوی تیم غواصی را مورد ارزیابی قرار داد و گفت : تیم غواص و تیم نجات غریق شهرستان جست‌وجو برای یافتن اجساد را ادامه می دهند.

 دیدگاه شما در مورد : جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده در دریای خزر پیدا شد/ جست وجو برای یافتن اجساد ادامه دارد

جعبه سیاه بالگرد سقوط کرده در دریای خزر پیدا شد/ جست وجو برای یافتن اجساد ادامه دارد تغییر کد