ContactRSS
اخبار

کد خبر : 906 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آذر 1395 - ساعت: 17:37

چاپ
قطع گاز برخی واحدهای تولیدی در بهشهر/ واحدهای تولیدی،صنفی و ادارات از سوخت دوم استفاده کنند

فرماندار بهشهر خبر داد:

قطع گاز برخی واحدهای تولیدی در بهشهر/ واحدهای تولیدی،صنفی و ادارات از سوخت دوم استفاده کنند


فرماندار شهرستان بهشهر گفت: تاکنون قطعی گاز در هیچ یک از مناطق شهرستان صورت نگرفته اما به دلیل افت فشار گاز، گاز برخی از واحدهای تولیدی پرمصرف را قطع کرده ایم و باید از سوخت دوم استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرنگار ايسنا سید خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر گفت : بارش برف در شهرستان بهشهر از بعد از ظهر روز سه شنبه آغاز شد و در بامداد امروز چهارشنبه به اوج خود رسیده است و در مناطق کوهستانی هزارجریب بهشهر بارش برف سنگین تر بوده است. 

 

نماينده عالي دولت در شهرستان عنوان كرد: از صبح امروز با تلاش عوامل راهداری همه راه های ارتباطی روستاها و شهرهای این شهرستان باز بوده و تردد در جریان است و راه هایی که یخ زده بودند نمک پاشی شدند و عملیات برف روبی کماکان در حال انجام شده است.

 


رئيس ستاد مديريت بحران شهرستان بهشهر افزود: صبح امروز چهارشنبه به دلیل بارش برف، کاهش دمای هوا و لغزندگی معابر، مدارس در همه مقاطع تحصیلی در تمامی روستاهای بالادست شهرستان و همچنین مدارس مقطع ابتدایی در سطح کل شهرستان بهشهر به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی برای دانش آموزان تعطیل شد.

 


فرماندار بهشهر از مردم شهرستان بهشهر خواست در مصرف گاز صرفه جويي كنند تا دچار مشكل نشوند. 

 


سجادی با بیان اینکه تا کنون قطعی آب و برق در حوزه شهری و مناطق روستایی شهرستان بهشهر گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: سوخت دوم برای روستاهای شهرستان در ماه های گذشته تامین شده است و در فصل سرما مشکل سوخت و گرمایشی وجود ندارد.

 


وی تاکید کرد: مردم از تردد غیر ضروری و سفر به مناطق کوهستانی شهرستان بهشهر بپرهیزند و اگر قصد عزیمت به این مناطق را دارند حتما تجهیزات ایمنی، زنجیر چرخ و پوشاک گرم را به همراه داشته باشند.

 دیدگاه شما در مورد : قطع گاز برخی واحدهای تولیدی در بهشهر/ واحدهای تولیدی،صنفی و ادارات از سوخت دوم استفاده کنند

قطع گاز برخی واحدهای تولیدی در بهشهر/ واحدهای تولیدی،صنفی و ادارات از سوخت دوم استفاده کنند تغییر کد