ContactRSS
اخبار

کد خبر : 876 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 آبان 1395 - ساعت: 22:37

چاپ
بهشهر میزبان برگزاری همایش بزرگداشت روز سوسنگرد

بهشهر میزبان برگزاری همایش بزرگداشت روز سوسنگرد


فرماندار بهشهر از برگزاری همایش بزرگداشت آزادسازی بهشهر در بهشهر خبر داد و گفت: این همایش 26ابان ماه به میزبانی بهشهر در سالن ارشاد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر در جلسه ستاد بزرگداشت سوسنگرد که با حضور حجت الاسلام جباري امام جمعه بهشهر، سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران، سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر ومسئولان ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری بهشهر برگزار شد.


وی اظهار کرد: همزمان با سالروز حماسه آزادسازی سوسنگرد قهرمان، همایش «از آزادسازی تا بازسازی سوسنگرد» دربهشهر برگزار می‌شود.


فرماندار شهرستان بهشهر با اشاره به رشادت های رزمندگان افزود: رزمندگان با ایثار و جانفشانی های خود برگ زرین دیگری را رقم زدند و سوسنگرد را که در محاصره دشمن بود آزاد کردند.


وی غبارویی مزار شهداء، تقدیر از رزمندگان ادارات، بازدید از خانواده شهداء و جانبازان و برگزاری مراسم سالروز بزرگداشت آزاد سازی سوسنگرد را از دیگر برنامه های اجرایی به مناسب شکستن حصر سوسنگرد عنوان کرد.


سجادي بر هر چه بهتر برگزار شدن این همایش تأکید کرد و افزود: امسال این مراسم روز 26 آبان در بهشهر و در سالن ارشاد این شهر با گراميداشت نام و یاد ایت الله سیدصابر جباری امام جمعه فقید بهشهر برگزار می شود.


نماينده عالي دولت در شهرستان بر همکاری دستگاه‌های مختلف شهرستان در برگزاری این همایش اشاره و بیان داشت: همه ادارات و نهادها باید پای کار باشند تا بتوانیم همایشی در شان رزمندگان و شهداي برگزار کنیم.


سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران هم نقش مردم مازندران را در حماسه آزادسازی سوسنگرد بی‌بدیل خواند و افزود: شهدای والامقامی مانند سردار شهید حسین بهرامی و لشکلایی در عملیات آزادسازی سوسنگرد نقش‌آفرینی کردند که باید در بزرگداشت نام و یاد آنان و همه شهدای سوسنگرد تلاش شود.


وی در ادامه این جلسه با بیان اینکه حماسه دفاع مقدس دستاوردهایی را در پی داشت، اظهار کرد: نقش مقاومت و پایداری برای حصول پیروزی و نقش روحانیت در رهبری بحران ها دو عامل مهم در رسیدن به پیروزی است که امروز نیاز است این دستاوردها در جامعه نشر و گسترش یابد.


گفتنی است در ادامه این جلسه در خصوص چگونگی اجرای برنامه های بزرگداشت سالروز آزادسازی سوسنگرد، آشنایی بیشتر نسل جوان با ایثار و رشادت های رزمندگان بحث و تبادل نظر شد.دیدگاه شما در مورد : بهشهر میزبان برگزاری همایش بزرگداشت روز سوسنگرد

بهشهر میزبان برگزاری همایش بزرگداشت روز سوسنگرد تغییر کد