ContactRSS
اسلاید شو

کد خبر : 69 - تاریخ انتشار : دوشنبه 14 مهر 1393 - ساعت: 10:29

چاپ
صبحگاه مشترک نیروی انتظامی برگزار شد

با حضور فرماندار بهشهر

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی برگزار شد


به مناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضورمحمد تقی نورزاد فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان بهشهر ، سرهنگ جعفری فرماندهی نیرو انتظامی و دیگر فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 14/7/93 در فرماندهی نیرو انتظامی این شهرستان برگزار شد .

در این مراسم پس از انجام تشریفات و برپاداشتن پرچم و پخش سرود ملی ، نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر  با تقدیر از زحمات و تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به همت امام راحل ، تدابیر مقام معظم رهبری ،مسئولین نظام و حضور شکوهمند مردم در تمامی صحنه ها پس از پیروزی انقلاب اسلامی از حیث عقیدتی ، سیاسی و لجستیکی و نظامی به یکی از نظام های ثابت و پایدار در سطح جهان تبدیل شده است .

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان بهشهر گفت: امروزه بسیاری از آزادگان جهان بخصوص پس از موضع گیرهای مقتدرانه ریاست محترم جمهوری در صحن سازمان ملل چشم امید به عظمت و شکوه جمهوری اسلامی ایران دل  بسته اند .

وی گفت: هوشیاری مردم و مسئولین در مقابله با توطئه های دشمنان نظام و فتنه های جدید آنها مبنی بر شناخت جنگ نرم و ابزارهای مقابله با آنها ضروری است.

نورزاد افزود: نیروهای انتظامی با قرار گرفتن نوک پیکان مبارزه با تهاجم فرهنگی ، باید خود و خانواده عزیزشان را با پرورش باورهای دینی و بکارگیری آنها در مقابل جنگ نرم دشمن مسلح کنند.

 

 

 



دیدگاه شما در مورد : صبحگاه مشترک نیروی انتظامی برگزار شد

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی برگزار شد تغییر کد