ContactRSS
اسلاید شو

کد خبر : 387 - تاریخ انتشار : سه شنبه 01 دی 1394 - ساعت: 11:56

چاپ

با حضور معاون سیاسی امتیتی استاندار مازندران مسوولان استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا:

مراسم تکریم از سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر و معارفه هادی خنجری بعنوان فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد


با حضور معاون سیاسی امتیتی استاندار مازندران، امام جمعه های شهرستان بهشهر و زاغمرز، مسوولان استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا با تکریم از خدمات بیش از دو ساله سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر، هادی خنجری بعنوان سرپرست فرمانداری بهشهر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر با حضور علیرضا یونسی معاون سیاسی امتیتی استاندار مازندران، امام جمعه های شهرستان بهشهر و زاغمرز، مسوولان استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا با تکریم از خدمات بیش از دو ساله سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر، هادی خنجری با حکم محمد اسلامی استاندار مازندران، بعنوان سرپرست فرمانداری بهشهر معرفی شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندارمازندران در این مراسم از بهره برداری 793پروژه در مازندران خبر داد و گفت: این طرح ها با اعتبار 810 میلیارد میلیارد تومان در دهه فجر به بهره برداری می رسد .
علیرضا یونسی افزود: در دولت تدبیر و امبد شاهد رشد قابل توجهی در عمران و آبادانی بودیم و این سازندگی ها همچنان ادامه دارد.
وی بیان داشت: همه تلاش ما برای خدمات رسانی مناسب به مردم است و در این بخش با تمام توان براساس هدف گزاری ها حرکت میکنیم.
یونسی با تبریک به مناسبت در پیش بودن دهه فجر گفت: انقلاب ما برگرفته از آرمانهای بلند امام راحل، خواست مردم و حقیقت طلبی آنان بود و اکنون در اوج اقتدار است.

یونسی با اشاره به ظرفیتهای مختلف تاریخی و طبیعی افزود: شهرستان بهشهر از جنبه های مختلف دارای ارزش و ظرفیت های مهمی است و امروز این مراسم، تکریم از فردی است که برای توسعه شهر با تمام توان ایستاد و تلاش فراوان انجام داد.
وی گفت: برای ادامه این راه و توسعه شهرستان باید تلاش همه جانبه انجام شود و وحدت در همه حوزه ها مورد توجه جدی همگان باشد.

سرپرست فرمانداری بهشهر گفت: ما بعنوان مسوول باید پاسخگو باشیم و با عبور از شعار، شعور خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهیم و خدمتگزاری کنیم.
هادی خنجری افزود: تلاش برای خدمت صادقانه به مردم از وظایف مهمی است که برعهده ما نهاده شده است و در این بخش با تمام توان آماده خدمت رسانی هستیم.
وی گفت: انقلاب ما حاصل خون شهدایی است که از جان خود گذشتند تا ما در امنیت باشیم و ما وارث شهدا هستیم و باید تلاش کنیم تا فاصله ای بین مردم و نظام ایجاد نشود.
سرپرست فرمانداری بهشهر بیان داشت: اگر امروز از جایی صدایی شروع می شود؛ به دور از موج سواری انقلاب توسط دشمنان، باید دنبال کوتاهی خودمان باشیم و برای رفع نواقص گام برداریم.
خنحری گفت: خدمت صادقانه در ادامه راه شهدا متناسب با شان این مردم از وظایف مهمی است که برعهده داریم و به نوعی شان ما خدمتگزاری به مردم است.
این مسوول افزود: آمدیم تا همه در خدمت سهیم باشند و با استفاده از ظرفیت های مختلف برای اعتلای نظام گام برداشته و در دولتی که منادی خدمت است با شعار تدبیر و امید، وارد شده است خدمت صادقانه انجام دهیم.
وی با اعلام اینکه همدلی و مهربانی موجب ارائه خدمت بهتر به مردم می شود؛ گفت: ما باید تسهیلگر خدمات به مردم بوده و با توجه به ظرفیت های مختلف انسانی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و گردشگری، خدمات ارائه کنیم.
خنجری، استفاده از ظرفیت بالای انسانی در شهرستان بهشهر، را راهی برای توسعه بیشتر دانست که از این ظرفیت ها با استفاده از تجارب استفاده می شود.
فرماندار سابق بهشهر هم با اشاره به خدمات مختلف ارائه شده یادآور شد: با تمام توان برای ارائه خدمت در شان مردم وارد شدیم و سعی کردیم همچون مردم بوده و خود را از مردم بدانم.
سید خالق سجادی افزود: توسعه کشت گیاهان دارویی، بهسازی راهها، به سرانجام رسیدن و آبگیری سد گلورد، توسعه روستاها و ارائه خدمات مختلف به مردم شهر و روستاها از مواردی است که در این مدت اجرایی شد.
وی گفت: برخی از شرکتها از مشکلات مختلف اقتصادی رنج می برند و تلاش شد تا گره گشایی شده و تا حد ممکن از تعدیل نیروها جلو گیری شود.
سجادی گفت: همه تلاش ما در طول این مدت خدمت با صداقت به مردم، با استفاده از تمام توان و امکانات بوده است تا رضایتمندی مردم به نظام و انقلاب افزایش یابد.
فرماندار سابق بهشهر یادآور شد: با تمام ت وان برای ارائه خدمت در شان مردم وارد شدیم و سعی کردیم همچون مردم بوده و خود را از مردم بدانم.
سجادی گفت: همه تلاش ما در طول این مدت خدمت با صداقت به مردم، با استفاده از تمام توان و امکانات بوده است تا رضایتمندی مردم به نظام و انقلاب افزایش یابد.
فرماندار سابق بهشهر همچنین با اعلام اینکه همه تلاش خود را برای خدمت خالصانه به مردم انجام دادم گفت: صداقت در کار و کار برای مردم از مهمترین مواردی بود که در دوره خدمت خود مورد توجه قرار دادم.
سجادی افزود: در این مدت برای رفع مشکلات اقتصادی تلاش فراوان با همکاری همه مسوولان شد و مشکلات شرکت صدرا و حفاری شمال برطرف شد.
وی ادامه داد: توسعه راهها، ساخت و ساز عمرانی هم توسعه قابل قبولی ایجاد شد، پل دسترسی سد گلورد هم در دست ساخت است که امیدوارم منشا خیر برای مردم باشد.
وی گفت: دولت روحانی را دولت موفقی می دانم که کشور را نجات داد و با قوت در حال حرکت برای سازندگی و توسعه همه جانبه است.
امام جمعه بهشهر گفت: خدمت در نظام جمهوري اسلامي نعمت و موهبتي الهي است كه بايد از اين فرصت براي خدمت رساني بيشتر استفاده كرد.
حجت الاسلام سيد عربعلي جباري، هم در این مراسم افزود: همه ما بايد كمك كار مسئولان براي خدمت به مردم در اين نظام باشيم و به دور از تفرقه و اختلاف افكني براي توسعه همه جانبه گام برداريم.
وي بيان داشت: فرصت خدمت در اين نظام، نعمتي است كه نصيب حال خدمتگزارن به مردم شده است و بايد از اين فرصت به نحو احسن براي پيشبرد اهداف عاليه انقلاب استفاده كنند.
امام جمعه بهشهر گفت: حفظ وحدت، دوري از تفرقه، صداقت، درستگاري، امانتداري و مردم داري از مسائلي است كه در كنار تكريم از مردم به عنوان ارباب رجوع بايد در دستور كار واقعي باشد.
جباري افزود: خدمت بی‌منت به مردم و از همه مهمتر احساس مسئولیت داشتن از مسائلي است كه نبايد از نظر دور شود و فرماندار جديد هم بايد با آگاهي ازمنابع موجود شهرستان، براي رفع بيكاري و اشتغال جوانان به عنوان مهمترين مشكل اين شهرستان چاره جويي كند.
وي همچنين از زحمات سيد خالق سجادي، فرماندار سابق شهرستان بهشهر به لحاظ خدمت‌رسانی و به عنوان مقام عالی دولت در اين شهرستان تجليل كرد و خدمات رساني به آحاد جامعه توسط مسئولان را مورد تاكيد مجدد قرار داد و يادآور شد: سجادي از فرمانداران پرتلاشي بود كه خود را وقف مردم كرده بود و تواضع، فروتنی و عشق به مردم و خدمت رساني به آنان از بارزترین ویژگی‌های ايشان است.
امام جمعه بهشهر گفت: توان کار و فعالیت بیشتر در شهرستان بهشهر براي فرماندار اين شهرستان فراهم بود اما وجود برخی عوامل، مجال ادامه همکاری بيشتر را به ایشان نداده است.
رئیس دادگستری بهشهر هم در سخناني گفت: خدمت در نظام جمهوري اسلامي ايران كه خدمت براساس آموزه هاي ديني و اسلامي است، نعمت بزرگي است كه نصيب حال همه مسئولان شده است.
علي كياني افزود: در زمان مسئوليت سيد خالق سجادي، به عنوان فرماندار شهرستان بهشهر خدمات شاياني ارائه شد كه جاي قدرداني و تجليل دارد.
وي گفت: سجادي فرماندار بهشهر، با وجود دارا بودن گرايش هاي سياسي خاص خود، بي طرفي را در تمام دوران خدمت خود در اين سمت رعايت كردند و شهرستان بهشهر در زمان مديريت ايشان دو انتخابات بدون تنش را پشت سر گذاشت؛ كه بيانگر توجه ايشان به امور بوده است.دیدگاه شما در مورد : مراسم تکریم از سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر و معارفه هادی خنجری بعنوان فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد

مراسم تکریم از سید خالق سجادی فرماندار سابق بهشهر و معارفه هادی خنجری بعنوان فرماندار جدید این شهرستان برگزار شد تغییر کد