ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1535 - تاریخ انتشار : جمعه 04 خرداد 1397 - ساعت: 17:37

چاپ

فرماندار شهرستان بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه بهشهر:

ساز ناکوک برخی از مدیران را تحمل نمی‌کنیم گفت: قطعا افرادی که چوب لای چرخ خدمت بگذارند از قطار خدمت پیاده خواهند شد


فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه جهت‌گیری دولت حمایت از تولید و کالای داخلی است، بیان کرد: با توجه به دستورالعمل رهبری حمایت از تولید و کالاهای داخلی است و اگر امروز همه موافق فعال شدن این مهم هستیم باید بطور همه جانبه از تولیدات داخلی حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: کارا بودن دولت لازمه موفقیت در عرصه خدمتگزاری است و این مهم با وقت‌گذاری افراد توانمند و دلسوز برای خدمت به مردم میسر می‌شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان بیان کرد: حل مشکلات واحدهای صنعتی و کارخانجات در این شهرستان و تاکید بر توجه همه مدیران به خدمت و حل مشکلات مردم دو موضوعی است که در طی این سه ماه در دستور کار ما قرار گرفته است.

فرماندار بهشهر بیان کرد: در طی این مدت مشکل برخی از واحدهای تولیدی شهرستان که در شرف تعطیلی بودند مرتفع و مجدد به چرخه تولید بازگشتند اما نتوانستند از تمام ظرفیتشان برای تولید بکارگیری کنند و این مهم نیازمند همراهی ما با این تولید گران است.

این مسؤول بابیان اینکه هر فردی در هر سنگری که هست باید توانمند و کوشا باشد و از تمام ظرفیت و توان خود برای خدمت به مردم استفاده کند، تصریح کرد: با اتفاق نظر و وحدت رویه، همدلی و تعاملی که بین مسؤولان شهرستان وجود دارد می توان بخشی از مشکلات مردم را حل کرد و کمبود اعتبار را بهانه نکرد.

خنجری به جهت‌گیری دولت و تلاش‌های انجام شده اشاره کرد و افزود: در بخشی از حوزه‌های خدماتی ،حوزه صنایع و واحدهای تولیدی مشکلاتی در مسیر بود که با تعامل با قوای دیگر این مهم مرتفع شد.

وی با تاکید براینکه ساز ناکوک برخی از مدیران را تحمل نمی‌کنیم گفت: قطعا افرادی که چوب لای چرخ خدمت بگذارند از قطار خدمت پیاده خواهند شد.

فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه جهت‌گیری دولت حمایت از تولید و کالای داخلی است، بیان کرد: با توجه به دستورالعمل رهبری حمایت از تولید و کالاهای داخلی است و اگر امروز همه موافق فعال شدن این مهم هستیم باید بطور همه جانبه از تولیدات داخلی حمایت کنیم.

این مسؤول افزود: در شهرستان واحدهای تولیدی هستند که عرضه محصول به پایتخت و کشورهای دیگر دارند و این درحالیست که مردم ما از این موضوع هیچ اطلاعی ندارند و این مهم به عدم اطلاع‌رسانی دراین خصوص برمی‌گردد.

خنجری از اختصاص یک میلیارد تومان به حوزه‌های تولیدی در روستاها در گذشته خبر داد و گفت: به جهت حمایت از تولیدات و کالاهای داخلی در غالب تسهیلات روستایی و عشایری 9 میلیارد و 930 میلیون تومان به حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری در روستاها به شهرستان بهشهر اختصاص و توزیع شد.

 دیدگاه شما در مورد : ساز ناکوک برخی از مدیران را تحمل نمی‌کنیم گفت: قطعا افرادی که چوب لای چرخ خدمت بگذارند از قطار خدمت پیاده خواهند شد

ساز ناکوک برخی از مدیران را تحمل نمی‌کنیم گفت: قطعا افرادی که چوب لای چرخ خدمت بگذارند از قطار خدمت پیاده خواهند شد تغییر کد