ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1528 - تاریخ انتشار : یکشنبه 23 اردیبهشت 1397 - ساعت: 22:08

چاپ

فرماندار شهرستان بهشهر در مراسم معارفه فرماندهی جدید دریابانی اميرآباد:

برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده شود


مراسم معارفه فرماندهی جدید دریابانی اميرآباد بهشهر با هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر،ارسطو قادری فرماندار میاندرود،سرهنگ حسینی فرماندهی دریابانی استان مازندران و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی برگزار و هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در این مراسم گفت: برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده شود و باید برای خدمت به مردم مجاهدانه بکوشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، مراسم معارفه فرماندهی جدید دریابانی اميرآباد بهشهر با هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر،ارسطو قادری فرماندار میاندرود،سرهنگ حسینی فرماندهی دریابانی استان مازندران و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی برگزار و هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در این مراسم گفت: برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده شود و باید برای خدمت به مردم مجاهدانه بکوشیم.

هادی خنجری در این مراسم افزود: امنیت امروز ما در گرو تلاش مردمی است که تا پای جان، از ارزشهای نظام دفاع کردند و بر اعتقادات خود باقی ماندند.

وی گفت: رهبری بی بدیل نظام و ایمان و اعتقادی که در تک تک افراد و سربازان این مملکت است از دیگر دلایل امنیت امروز ماست.

فرماندار بهشهر اظهار کرد: دشمن وحدت ما را نشانه رفته است و تلاش دارد تا در بین صفوف مختلف مردم نظام شکاف ایجاد کند و ولایتمداری ما مانع از دست اندازی های دشمن می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده و برای تعالی نظام تلاش کرد.

 دیدگاه شما در مورد : برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده شود

برای ارائه خدمت به مردم باید از تمام ظرفیت های نظام استفاده شود تغییر کد