ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1518 - تاریخ انتشار : شنبه 08 اردیبهشت 1397 - ساعت: 16:43

چاپ

دیدار فرماندار شهرستان بهشهر با پدر دانش محیط زیست ایران


هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر به همراه محمد حامدی معاون فرماندار و هیات همراه با پرفسور علی یخکشی پدر علم محیط زیست ایران از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، در این دیدار که خنجری فرماندار بهشهر، حامدی معاونت فرمانداری و تنی چند از پرسنل فرمانداری حضور داشتند، از زحمات علمی و عملی دانشمند و افتخار محیط زیست ایران قدردانی شد.

نماینده عالی دولت در بهشهر، در این دیدار ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای این چهره بین المللی، از پژوهش ها و آثار علمی این دانشمند فرهیخته یاد کرد و خاطر نشان کرد: آثار پژوهش های پرفسور یخکشی در بسیاری از مناطق خصوصا در بحث مدیریت تلفیقی منابع طبیعی در جنگلهای شمال و بهشهر قابل توجه و تقدیر است.

 

پرفسور علی یخکشی دانش آموخته و هیئت علمی رشته سیاست و مدیریت منابع طبیعی از دانشگاه گوتینگن آلمان میباشد. وی تلاش شایانی در جهت ایجاد و افزایش فهم متقابل علمی و فرهنگی میان دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشکده‌های منابع طبیعی و محیط زیست در دانشگاه‌های ایران و آلمان نمود و صاحب تالیفات و افتخارات بین الملی بسیاری هستند.


پدر علم محیط زیست ایران، بعد از سالها تلاش علمی بین المللی و پرورش علمی دانشجوهای بسیار، دلیل بازگشت خود را به ایران عشق به این خاک و خدمت به مردمان این سرزمین عنوان کرد.

 دیدگاه شما در مورد : دیدار فرماندار شهرستان بهشهر با پدر دانش محیط زیست ایران

دیدار فرماندار شهرستان بهشهر با پدر دانش محیط زیست ایران تغییر کد