ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1503 - تاریخ انتشار : سه شنبه 21 فروردین 1397 - ساعت: 21:33

چاپ

با حضور معاون عمرانی استاندار،فرماندار شهرستان بهشهر و مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران:

جلسه بررسی مسایل و مشکلات عمرانی شهرداری ها و دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهر برگزار شد


فرمانداربهشهرگفت:تمامی فرصت های موجود را مغتنم شمرده چرا که مظلومیت و قابلیت این شهرستان مبرهن است، اینجانب درجذب مطالبات و اعتبارات مدافع سرسختی خواهم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر،ظهر امروز با حضور مهندس علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران،دکتر هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و تاکامی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران،حامدی معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و یانسر،شهرداران بهشهر،خلیل شهر،رستمکلا و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهر،جلسه بررسی مسایل و مشکلات عمرانی شهرداری ها و دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

هادی خنجری فرماندارشهرستان بهشهر در این جلسه زمینه گفتمان وارتباط شهرداران و مسوولان را با علی نبیان معاون عمرانی استاندارومحمدی تاکامی مدیرکل دفتر شهری فراهم نمود .

فرمانداربهشهرگفت:تمامی فرصت های موجود را مغتنم شمرده چرا که مظلومیت و قابلیت این شهرستان مبرهن است، اینجانب درجذب مطالبات و اعتبارات مدافع سرسختی خواهم بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد:اجرا و عمل به قانون و رعایت خط قرمزها برای بنده درحفظ حیثیت این شهرستان بسیارمتاع و ارزشمند است اما مصرانه برای حصول موارد قانونی در زمینه های مختلف پافشاری خواهم داشت .

وی عنوان کرد:ابنیه تاریخی این شهر برای ما همانند گوهری ارزشمند است و این نگرانی کمی نیست چرا که آبی است برای آسیاب اقتصاد و توسعه شهر،به همین دلیل با طی مراحل قانونی تمایل به واگذاری آن به شهرداری را خواهیم داشت.

در ادامه علی نبیان معاون عمرانی استاندارمازندران گفت: ارزش افزوده برای شهر بهانه ایی بیش نیست شما مدیران و شهرداران میبایست از توانمندی و خلاقیت نیروهای انسانی و طبیعی در ایجاد ارزش افزوده دائمی تلاش نموده و آنرا گسترش دهید.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:تمام توان و همت خود را دراحیا وپویایی مبادی شهرستان بکار بسته چرا که معتقدیم جلوه و نمای بی نظیرشهر درمبادی ورودی ،مانع از سوق دادن مسافر به کمربندی خواهد شد.


درادامه یاسرفیروزی شهرداربهشهرازاهم پروژههای شهری ومساعدت درجذب اعتبارات به شرح ذیل عنوان داشت:

سرمایه گذاری درارتفاعات جنوبی باغ تاریخی شاه عباس منطقه جنگلی سالارتپه

ادامه پروژه عمرانی کمپوست

ساماندهی مبادی ورودی و خروجی شهر

تملک و آزاد سازی حرائم رودخانه ها همراه با پروژه عمرانی

اجرای طرح فاضلاب شهری

تخلیه ساختمان اداری شهرداری

تحویل چشمه عمارت در صورت مصوب و اخذ مراحل قانونی

ادامه احداث پارکینگ طبقاتی خیابان امام و فرهنگ

ادامه بازگشایی خیابان آیت الله کوهستانی وتسهیل بارترافیکی وتردد درشهر

جذب اعتبارات در بافت فرسوده

احیا آب انبارها

 دیدگاه شما در مورد : جلسه بررسی مسایل و مشکلات عمرانی شهرداری ها و دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهر برگزار شد

جلسه بررسی مسایل و مشکلات عمرانی شهرداری ها و دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد