ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1501 - تاریخ انتشار : یکشنبه 19 فروردین 1397 - ساعت: 22:56

چاپ

با حضور فرماندار شهرستان بهشهر:

جلسه کارگروه آب،کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بهشهر برگزار شد


هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کرد:برداشت از آبندان ها باید به اندازه ای باشد که نیاز سایر جانوران و زیست مندان منطقه دچار آسیب نشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر جلسه کارگروه آب،کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بهشهر به ریاست هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور اعضای این کارگروه در دفتر فرماندار شهرستان بهشهر برگزار شد.

فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه خاطر نشان کرد با توجه به کمبود منابع آبی کشور به ویژه استان مازندران، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در مصرف آب در سایر حوزه های کشاورزی،صنعت و شرب تاثیر به سزایی در مدیریت بحران آب خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد استفاده از ارقام محلی برنج که دوره مصرف آب کمتری دارند باید مورد استفاده کشاورزان قرار گیرد.

هادی خنجری در پایان خاطر نشان کرد:برداشت از آبندان ها باید به اندازه ای باشد که نیاز سایر جانوران و زیست مندان منطقه دچار آسیب نشود.

همچنین در این جلسه در خصوص بیمه تضمین کشت برنج از طریق کارگزاری های بیمه در مراکز خدمات کشاورزی و بانک کشاورزی،استفاده از ارقام برنج محلی و کشت زود هنگام برنج و همچنین پیشگیری از کشت دوم بعد از کلزا و گندم مواردی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 دیدگاه شما در مورد : جلسه کارگروه آب،کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بهشهر برگزار شد

جلسه کارگروه آب،کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان بهشهر برگزار شد تغییر کد