ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1489 - تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1396 - ساعت: 20:20

چاپ

فرماندار شهرستان بهشهر در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان:

اقتدار مدیریتی، لازمه خدمت به مردم است و این اقتدار با خدمت به مردم محقق می شود


هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کرد: دولت در شهرستان باید کارآمد باشد و وظیفه شناس بوده و فراتر از وظیفه خود به مردم خدمت کند و دولت و مسوولان اعتدالی، باید کارکرد اعتدالی داشته و کارآمد باشند و از حواشی دوری کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر ،ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر،با حضور هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و علیمحمد شاعری نماینده مردم شرق استان و روسای دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کرد: دولت در شهرستان باید کارآمد باشد و وظیفه شناس بوده و فراتر از وظیفه خود به مردم خدمت کند و دولت و مسوولان اعتدالی، باید کارکرد اعتدالی داشته و کارآمد باشند و از حواشی دوری کنند.

خنجری گفت: آنچه ما باید به آن عمل کنیم؛ دوری از حاشیه است و باید صرفاً برای مسوولیت هایی که داریم؛ تلاش کنیم.

فرماندار بهشهر با بیان اینکه از همه ظرفیت ها برای خدمت استفاده شود؛ خاطر نشان کرد: باید خدمت کنیم نه تقابل و لذا باید با قرار گرفتن در متن، از حاشیه دوری و به مسئولیت عمل کنیم و میدان دادن به شایستگان از مسائل مهمی است که بابد در جامعه باشد و با ارزیابی از عملکرد مدیران، پایش و رصد کرده و شایسته سالاری معنا پیدا کند و منشا اثر باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: اقتدار مدیریتی، لازمه خدمت به مردم است و این اقتدار با خدمت به مردم محقق می شود و نباید مردم احساس کنند که در جامعه تبعیض و نابرابری و باندبازی است و اجرای عدالت موجب خرسندی مردم خواهد شد و مفسده در حوزه اداری، کم کاری، بروکراسی مذموم و سلامت اداری مورد توجه است.

وی گفت: چندصدایی مانع توسعه شهرستان و موجب ناامیدی مردم است و همه کسانی که دل در گرو مردم دارند باید برای رفع مشکلات مردم و بیکاری بعنوان چالش مهم، تلاش کنند.

هادی خنجری عنوان کرذ: شاهد حرکت کندی در بخش اجرای شهرستان هستیم و می توانیم بهتر باشیم و نیازمند توان افزایی و تجمیع توان ها داریم و باید به خوبی حرف زدن و شعار دادن، عمل کنیم.

فرماندار بهشهر بیان داشت: سرمایه های عظیم اجتماعی شهرستان در توسعه نقش آفرینی دارد و باید گلایه های مردم را جدی بگیریم و غفلت نکنیم.

خنجری با تاکید بر حضور و در دسترس بودن مدیران در ایام عید گفت: برای ترک شهرستان مدیران حتما از فرماندار اجازه بگیرند و بدون اطلاع از شهر خارج نشوند و در خط مقدم باقی بمانند.

 دیدگاه شما در مورد : اقتدار مدیریتی، لازمه خدمت به مردم است و این اقتدار با خدمت به مردم محقق می شود

اقتدار مدیریتی، لازمه خدمت به مردم است و این اقتدار با خدمت به مردم محقق می شود تغییر کد