ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1487 - تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1396 - ساعت: 21:48

چاپ

پیام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت روز شهردار


هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر با صدور پیامی،۲۵ اسفند روز شهردار را به شهرداران مجموعه مدیریت شهری در سطح شهرستان و کشور را تبريك گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:

“بسم الله الرحمن الرحیم
هرآنکس خدمت جانان به جان کرد
به گیتی نام خود را جاودان کرد

نامگذاری ۲۵ اسفند به عنوان روز “شهردار ” در تقویم ملی ثبت شده اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف مدیریت شهری قدردانی و تجليل گردد.

شهرداري ها به عنوان يک نهاد عمومي با ساختار خدماتي و اجرايي مبتني بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و براي دست يابي به شاخصه هاي شهر و توسعه يافته و پويا نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضايي مطلوب را براي مردم فراهم کنند.

اينجانب ضمن تبريک اين روز، از خدمات شبانه روزي شهرداران شهرستان و کشور تقدير و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتي را براي همه فعالان و زحمتکشان اين عرصه مسئلت دارم.

اميد است دست اندر کاران حوزه مديريت شهري در شهرستان زمينه مشارکت مؤثر مردم در تحقق درآمدهاي پايدار شهرداري را فراهم نمايند و سیاستهای دولت تدبیر و امید را در مسیر توسعه شهری با تصمیم گیری های مردمی و فعالیت های خلاقانه در شهرداری ها به کار بندند.

هادی خنجری
فرماندار شهرستان بهشهر

 دیدگاه شما در مورد : پیام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر به مناسبت روز شهردار

پیام تبریک فرماندار شهرستان بهشهر  به مناسبت روز شهردار تغییر کد