ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1484 - تاریخ انتشار : سه شنبه 22 اسفند 1396 - ساعت: 07:14

چاپ

فرماندار شهرستان بهشهر در مراسم یادواره شهدای دانش آموزی و فرهنگی عنوان کرد:

شهدا، بهترین الگو عملی اخلاق و سبک زندگی برای جوانان امروز ما هستند


فرماندار شهرستان بهشهر با بیان اینکه شهدا برای همیشه تاریخ الگو زندگی ما هستند، افزود: سبک زندگی شهدا چه در زمان حیاط و چه در زمان شهادت الگوی اخلاقی و سبک زندگی ما خصوصا برای جوانان است.

به گزارش روابط عمومی شهرستان بهشهر، هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در مراسم یادواره شهدا این شهرستان که در سالن بصیرت بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از شهدایی که امروز تمثال مبارک‌شان در کوچه پس کوچه های شهرمان نقش بسته است دانش‌آموزانی بودند که با کوله‌باری از امیال و آرزو برای دفاع از کیان اسلام و در راس دین ناب محمدی جان خود را فدا کردند.

وی با بیان اینکه شهدا برای همیشه تاریخ الگو زندگی ما هستند، افزود: سبک زندگی شهدا چه در زمان حیاط و چه در زمان شهادت الگوی اخلاقی و سبک زندگی ما خصوصا برای جوانان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: رزمندگان آن زمان تکلیف خود را دفاع از مرزهای اسلام دانستند و کلاس درس را برای صیانت از دین اسلام رها ساختند.

فرماندار شهرستان بهشهر با بیان اینکه شهدا بی‌نیاز از برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های تقدیر هستند، تصریح کرد: شهدا در نزد خدا روزی می‌خورند و نیازی به تقدیر و تکریم ما ندارند.

خنجری گفت: شهدا، بهترین الگو عملی اخلاق و سبک زندگی برای جوانان امروز هستند.

وی در پایان افزود: شایسته است خودمان را با شهدا بسنجیم و با خواندن وصایای شهدا به این درک برسیم که شهدا با چه افکار و ایده‌ای زندگی کردند و با چه آرمان‌هایی به شهادت رسیدند.

 دیدگاه شما در مورد : شهدا، بهترین الگو عملی اخلاق و سبک زندگی برای جوانان امروز ما هستند

شهدا، بهترین الگو عملی اخلاق و سبک زندگی برای جوانان امروز ما هستند تغییر کد