ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1483 - تاریخ انتشار : یکشنبه 20 اسفند 1396 - ساعت: 08:19

چاپ

فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه کار گروه اشتغال و ستاد تسهیل:

شرایط پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران باید به گونه‌ای باشد که زمینه و بستر برای فعالیت و رونق اقتصادی فراهم شود


در این جلسه از سوی تولیدکنندگان مشکلات موجود و همچنین راه‌کارهای مناسب برای پیشرفت و توسعه واحدهای تولیدی در شهرستان مطرح شد و مصوباتی به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر عصر امروز در جلسه کار گروه اشتغال و ستاد تسهیل اظهار کرد: شرکت‌های تولیدی یکی از نقاط قوت شهرستان هستند و همه ما باید مسیر تولید را برایشان میسر کنیم تا شاهد شکوفایی اقتصادی و رشد اشتغال در شهرستان باشیم.

وی با اشاره به شرایط پرداخت وام در بانک‌ها بیان کرد: دریافت پول قبل از ارائه تسهیلات توسط بانک‌ها خلاف دستورالعمل دولتی است و اگر بانکی در شهرستان این اقدام را انجام دهد به رسالت شغلی خود خوب عمل نکرده است و قطعا به مراجع ذی‌ربط اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سرپرست فرمانداری بهشهر افزود: شرایط پرداخت تسهیلات برای تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران باید به گونه‌ای باشد که زمینه و بستر برای فعالیت و رونق بخشی اقتصادی فراهم شود.

این مسؤول با بیان اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست، تصریح کرد: باید چرخه واحد تولیدی شهرستان بچرخد تا چالش‌های ما در حوزه اشتغال و وضعیت اقتصادی شهرستان مرتفع شود.

وی افزود: شرکت تولیدی اکریلتاب که یکی از واحدهای تولیدی شهرستان است پس از آتش‌سوزی به پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها مجهز شد و رونق این واحد تولیدی نیازمند همکاری و اتحاد دستگاه‌های ذی‌ربط است.

به گزارش فارس، در این جلسه از سوی تولیدکنندگان مشکلات موجود و همچنین راه‌کارهای مناسب برای پیشرفت و توسعه واحدهای تولیدی در شهرستان مطرح شد و مصوباتی به تصویب رسید.

 دیدگاه شما در مورد : شرایط پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران باید به گونه‌ای باشد که زمینه و بستر برای فعالیت و رونق اقتصادی فراهم شود

شرایط پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران باید به گونه‌ای باشد که زمینه و بستر برای فعالیت و رونق اقتصادی فراهم شود تغییر کد