ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1467 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 - ساعت: 13:48

چاپ

فرماندار بهشهر :

پانزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های شهرستان در بخش های گوناگون است


سرپرست فرمانداری بهشهر در این جلسه عنوان کرد:یکی از راه های برگزاری هر چه مطلوب تر این مسابقات ، تشکیل کمیته های تخصصی و برگزاری جلسات منظم توسط اداره ورزش و جوانان برای پیگیری نیازمندی ها است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر،هادی خنجری در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری پانزدهمین این مسابقات که با حضور اعضای جلسه برگزار شد،اظهار کرد : باید تلاش کنیم این مسابقات را با بهره گرفتن از همه توان و ظرفیت شهرستان ، با شکوه کامل و بهتر از سال های گذشته برگزار کنیم .

وی بیان کرد : یکی از راه های برگزاری هر چه مطلوب تر این مسابقات ، تشکیل کمیته های تخصصی و برگزاری جلسات منظم توسط اداره ورزش و جوانان برای پیگیری نیازمندی ها است .

وی بیان کرد : یکی از اقدامات موثری که می تواند در معرفی هر چه بیشتر بهشهر در زمان برگزاری مسابقات تاکید کرد و گفت : ایجاد غرفه گل و گیاهان داروئی و برپایی نمایشگاه صنایع دستی در مجاورت محل برگزاری مسابقات کشتی، از جمله این راهکارها است که لازم است انجام آن در دستور کار قرار گیرد .

 دیدگاه شما در مورد : پانزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های شهرستان در بخش های گوناگون است

پانزدهمین دوره مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های شهرستان در بخش های گوناگون است تغییر کد