ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1464 - تاریخ انتشار : شنبه 28 بهمن 1396 - ساعت: 20:54

چاپ

سرپرست فرمانداری بهشهر:

اعزام کاروان راهیان نور حرکت ارزشمند فرهنگی است که باید مردمی شود/اعزام 1200 بهشهری به مناطق عملیاتی در روزهای منتهی به سال جدید


سرپرست فرمانداری بهشهر عنوان کرد:اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی کشور، حرکتی ارزشمند فرهنگی است که باید به صورت مردمی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، جلسه ستاد راهیان نور شهرستان بهشهر به ریاست هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور سرهنگ داغمه چی فرماندهی سپاه،فیروزی سرپرست شهرداری بهشهر و دیگر اعضای جلسه در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

هادی خنجری سرپرست فرمانداری شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کرد: اعزام کاروان راهیان نور به مناطق جنگی ماموریت مهمی است که توسط رهبری به سپاه واگذار شده است و همه ساله باقوت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه همه ما باید در نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت و توسعه کاروان راهیان نور تلاش کنیم؛ یادآور شد: کاروان راهیان نور باید به حرکتی مردمی و خودجوش تبدیل شود.

خنجری گفت: تلاش برای تامین امنیت تردد برای مسافران و خودروهای استاندارد از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و خودروها دارای استاندارد لازم فنی باشند.

سرپرست فرمانداری بهشهر افزود: براساس پیش بینی های انجام شده مقرر شد 1200نفر از شهرستان بهشهر در روزهای منتهی به سال جدید از مناطق عملیاتی در قالب راهیان نور بازدید کنند.

خنجری افزود: تلاش برای فرهنگ سازی کاروان های راهیان نور در جامعه از مسائل مهم است و اگر نتوانیم فرهنگ انقلاب را به نسل های بعدی منتقل کنیم در امور فرهنگی دچار مشکل خواهیم شد.

وی گفت: اعزام کاروانهای راهیان نور هر سال نسبت به سال گذشته، شکل بهتری به خود می گیرد که این امر بیانگر تلاش مسئولان امر است و باید استمرار یابد.

خنجری، همچنین خواستار اعزام روایتگران دفاع مقدس و خاطراتی از شهدای شهرستان بهشهر در کاروان های راهیان نور این شهرستان شد.

 دیدگاه شما در مورد : اعزام کاروان راهیان نور حرکت ارزشمند فرهنگی است که باید مردمی شود/اعزام 1200 بهشهری به مناطق عملیاتی در روزهای منتهی به سال جدید

اعزام کاروان راهیان نور حرکت ارزشمند فرهنگی است که باید مردمی شود/اعزام 1200 بهشهری به مناطق عملیاتی در روزهای منتهی به سال جدید تغییر کد