ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1461 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 بهمن 1396 - ساعت: 21:51

چاپ

فرماندار بهشهر در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد:

کارگروه اقتصاد مقاومتی باید کاری بکند تا مردم این کار گروه را باور کنند،در غیر اینصورت نمی شود موفق بود


هادی خنجری بستر توسعه را اتحاد و همبستگی دانست و ادامه داد کارگروه اقتصاد مقاومتی باید کاری بکند تا مردم این کار گروه را باور کنند،در غیر اینصورت نمی شود موفق بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهرصبح امروز هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی که با حضور اعضای کارگره اقتصاد مقاومتی در مکان فرمانداری برگزار شد ضمن قدردانی از مردم شهرستان بهشهر در راهپیمایی عظیم 22 بهمن با بیان اینکه داشتن یک دهکده اقتصاد مقاومتی موفق، اعتماد سازی است گفت:شرط اینکه ما بتوانیم در روستاها در فاز اقتصاد مقاومتی موفق عمل کنیم اولا باید از راهش وارد شویم و بعد فرهنگ سازی کنیم.

 

وی همچنین با بیان اینکه در کارگروه اقتصاد مقاومتی تسهیلات بانکی باسود 18 درصد و آن هم در روستا ، توجیه اقتصادی ندارد گفت ؛نمی توان در روستا طرحی را برای مردم پایریزی کرد و آنهم با سود بانکی بالا ،و توقع موفقیت صددر صد داشت.

 

هادی خنجری بستر توسعه را اتحاد و همبستگی دانست و ادامه داد کارگروه اقتصاد مقاومتی باید کاری بکند تا مردم این کار گروه را باور کنند،در غیر اینصورت نمی شود موفق بود.

 

وی گفت ؛ورود در روستا و اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی لازمه اش هماهنگ بودن با شورا و دهیار آن روستا است که با توجیه طرحها مردم را پای کار بیاوریم.

 

نماینده عالی دولت در بحث کارگروه اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد :اگر اولین دهکده مقاومتی از روستای قره تپه شروع شد باید با توجه به ظرفیتهای آنجا وارد شد تا در کمترین زمان به نتیجه مطلوب رسید .

 

خنجری ادامه داد این موفقیت برای کارگروه باید بسیار حائز اهمیت بوده چرا که قرار است طرحهای انجام شده در روستاهی دیگر اجرا شود پس باید با تمام توان وارد عمل شد.

 

فرماندار بهشهر تاکید کرد کار باید خودش بصورت عملی نشان دهد تا مردم انرا ببینند در غیر اینصورت فقط در سطح نوشتاری بماند نمی تواند مشکلی را حل کند .

 

 

در این نشست اعضای کارگروهدبا بیان نظرات و طرحهای خود به بحث و تبادل نطر پرداختند.دیدگاه شما در مورد : کارگروه اقتصاد مقاومتی باید کاری بکند تا مردم این کار گروه را باور کنند،در غیر اینصورت نمی شود موفق بود

کارگروه اقتصاد مقاومتی باید کاری بکند تا مردم این کار گروه را باور کنند،در غیر اینصورت نمی شود موفق بود تغییر کد