ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1458 - تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - ساعت: 23:30

چاپ

فرماندار بهشهر در جلسه با اعضای ستاد برگزاری پانزدهمین دوره این رقابت ها اظهار کرد:

برگزاری مطلوب و شایسته مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد مورد توجه و تاکید همه مسوولان شهرستان است


سرپرست فرمانداری شهرستان بهشهر در این جلسه عنوان کرد:ورزش یکی از موثرترین روش ها برای تبادل فرهنگ ها است که باید بکوشیم این ظرفیت را برای انتقال ارزش های ملی به شرکت کنندگان به خصوص میهمانان خارجی به کار بگیریم .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر هادی خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر در جلسه با اعضای ستاد برگزاری پانزدهمین دوره این رقابت ها اظهار کرد : ازهمه توان برای میزبانی از تیم های خارجی و شرکت کنندگان داخلی استفاده میکنیم تا علاوه بر فراهم کردن فرصت مناسب یک رقابت ورزشی ، فرهنگ والا و تاریخ کهن بهشهر را به همگان معرفی میکنیم .

 

وی بیان کرد : ورزش یکی از موثرترین روش ها برای تبادل فرهنگ ها است که باید بکوشیم این ظرفیت را برای انتقال ارزش های ملی به شرکت کنندگان به خصوص میهمانان خارجی به کار بگیریم .

 

خنجری ادامه داد: برگزاری منظم این رقابت ها در سال های گذشته ، بهشهر را به یکی از مراکز اصلی پرورش استعدادهای کشتی کشور در رده های سنی پایه تبدیل کرد که باید بکوشیم با استمرار برگزاری این رقابت ها ، جایگاه بهشهر در کشتی کشور را حفظ و ارتقا دهیم.

 دیدگاه شما در مورد : برگزاری مطلوب و شایسته مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد مورد توجه و تاکید همه مسوولان شهرستان است

برگزاری مطلوب و شایسته مسابقات کشتی بین المللی شهید هاشمی نژاد مورد توجه و تاکید همه مسوولان شهرستان است تغییر کد