ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1456 - تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - ساعت: 22:28

چاپ

با حضور فرماندار بهشهر،نماينده شرق استان،مدیرعامل آب منطقه‌ای و معاون محیط زیست استان:

فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در بهشهر به بهره برداري رسيد


سرپرست فرمانداری بهشهر عنوان کرد:با تلاش مسؤولان و ظرفیت دولتی اعتبارات خوبی به بخش گردشگری و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری تحقق یافت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر،با حضور خنجري فرماندار بهشهر، شاعري نماينده مردم شرق مازندران در مجلس، يخكشي مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران، فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو در بهشهر به بهره برداري رسيد.

 

وي گفت: از همه سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف صنعتي، گردشگري و اشتغال و توليد در منطقه استقبال مي كنيم و دولت و مجلس آمادگي دارد تا موانع را از پيش رو برداشته و امنيت را فراهم كند تا چرخه توليد و اشتغال در شهرستان بهشهر فعال شود.

 

هادی خنجری در این مراسم عنوان کرد:بحران آب در کشور اشاره کرد و افزود: مازندران باوجود تلاش‌های انجام شده نتوانست جایگاه اصلی خود را پیدا کند و چالش اصلی ما مدیریت آب است نه کمبود بارش.

وی بیان کرد: قطب کشاورزی مازندران تحت تاثیر باران قرار گرفته است و به دلیل کم بارانی در معرض تهدید است.

 


این مسؤول با بیان اینکه تالاب‌ها و مهاجرت پرندگان فرصت مناسبی برای جذب گردشگر است، تصریح کرد: گردشگری شهرستان بهشهر با وجود ظرفیت‌های طبیعی و ظرفیت‌هایی چون نماینده مجلس شورای اسلامی و مدیران کارآمد باید فعال شود و باید تمامی چالش‌هایی که در مسیر توسعه قرار دارد باهمت مسؤولان برداشته شود تا شاهد تحولی عظیم در این صنعت باشیم.

 

خنجری اظهار کرد: با تلاش مسؤولان و ظرفیت دولتی اعتبارات خوبی به بخش گردشگری و دیگر حوزه‌های سرمایه‌گذاری تحقق یافت.

 

وی در پایان گفت: دولت و مجلس این آمادگی را دارند که موانع برسر راه سرمایه‌گذاران را بردارند و امنیت سرمایه‌گذاری را برای فعال شدن چرخه اقتصادی و ایجاد اشتغال را ایجاد کنند.

 دیدگاه شما در مورد : فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در بهشهر به بهره برداري رسيد

فاز نخست بازسازی، لایروبی و احیای مخازن لپو با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در بهشهر به بهره برداري رسيد تغییر کد