ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1455 - تاریخ انتشار : جمعه 20 بهمن 1396 - ساعت: 21:33

چاپ

هادی خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه امروز نماز جمعه مطرح کرد:

افتتاح و کلنگ‌زنی 28 پروژه با اعتبار 470 میلیارد ریالی در بهشهر


سرپرست فرمانداری بهشهر با اشاره به اینکه ما برای خدمت آمده‌ایم نه تغییر مدیران، افزود: ما برای تغییر در سطح مدیران نیامده‌ایم، خط‌مشی و ملاک ما توانایی، تحرک، سلامت و پاکی مدیران است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس،هادی خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه امروز به علل پیروزی انقلاب اشاره و اظهار کرد: همدلی و وحدت ملت ایران و رهبری بی‌بدلیل حضرت امام خمینی(ره) دو عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی است که هیچ‌کس حتی دشمنان هم نمی‌توانند نقش این دو عامل را در پیروزی کتمان کنند.

وی با بیان اینکه راهی جز وحدت نداریم، افزود: دشمنان اسلام به دنبال شکاف بین مردم و مسؤولان هستند و بر این باورند که اگر مردم گله‌مندند باید از نظام جدا شوند اما باید بدانند که مردم ولایی ایران هیچ‌گاه دست از حمایت علوی بر نخواهند داشت و آرزوی جدایی و نفاق بین مردم و نظام را به گور خواهند برد.

سرپرست فرمانداری بهشهر با اشاره به اینکه دهه فجر، دهه تجدید با آرمان‌های امام است، بیان کرد: دهه فجر، دهه تجدید با آرمان‌های امام، پیمان با ولایت‌فقیه و دهه فریاد برعلیه استکبار جهانی است و ملت ایران در 22 بهمن ماه امسال همچون سال‌های گذشته با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی به جهانیان ثابت می‌کنند که راه امام و شهدا تا ابد ادامه دارد.

این مسؤول بابیان اینکه در ایام‌الله دهه فجر 28 پروژه با اعتبار بیش از 470 میلیارد ریال در بهشهر افتتاح و کلنگ‌زنی شد، تصریح کرد: در این دهه اقدامات خوبی در حوزه کشاورزی، صنعت و خدمات صورت پذیرفت و این مهم را نباید فراموش کنیم که ما وقتی برای تلف کردن نداریم و مهمتر از همه باید از شعار عبور و شعور خدمت برسیم.

وی با تاکید براینکه مردم از مسؤولان انتظاراتی دارند، بیان کرد: دیگر برای مردم جنگ برای قدرت اهمیتی ندارد باید جنگ خدمت در بین مردم و مسؤولان نهادینه شود.

سرپرست فرمانداری بهشهر با اشاره به اینکه ما برای خدمت آمده‌ایم نه تغییر مدیران، افزود: ما برای تغییر در سطح مدیران نیامده‌ایم، خط‌مشی و ملاک ما توانایی، تحرک، سلامت و پاکی مدیران است.

خنجری با بیان اینکه بستر برای سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان فراهم است، اظهار کرد: وظیفه ما بعنوان نماینده عالی دولت برداشتن موانع از سر راه تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران و همچنین ایجاد امنیت، زمین و تسهیلات برای آنان می‌باشد.

وی در پایان افزود: با همت دولت و تلاش مسؤولان تسهیلات فراوانی در حوزه گردشگری، کشاورزی و خدمات در راه است و امیدواریم با این اتفاق شاهد تحولی عظیم در تولید و اشتغال جوانان در شهرستان باشم.

 دیدگاه شما در مورد : افتتاح و کلنگ‌زنی 28 پروژه با اعتبار 470 میلیارد ریالی در بهشهر

افتتاح و کلنگ‌زنی 28 پروژه با اعتبار 470 میلیارد ریالی در بهشهر تغییر کد