ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1448 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 - ساعت: 16:34

چاپ

در اولین روز از ایام الله دهه فجر با حضور استاندار مازندران،نماینده شرق استان و فرماندار بهشهر:

سورتينگ پناهي بهشهر با اعتبار دو ميليارد توماني به بهره برداري رسيد


استاندار مازندران در اين بازديد از بخش هاي مختلف شست و شو، واكس زني، سورتينگ و بسته بندي مركبات ديدار و خواهان توسعه صنايع بسته بندي مناسب در استان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر صبح امروز با حضور محمد اسلامي استاندار مازندران،شاعری نماینده شرق استان،خنجری سرپرست فرمانداری بهشهر و دیگر مسئولین سورتينگ پناهي بهشهر با اعتبار دو ميليارد توماني به بهره برداري رسيد

 سورتينگ پناهي بهشهر با اعتبار دو ميليارد توماني با حضور استاندار مازندران، شاعري نماينده مردم شرق مازندران در مجلس شوراي اسلامي، خنجري سرپرست فرمانداري بهشهر و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني برگزار و استاندار بر رونق بازاريابي در اين بخش و افزايش درآمد تاكيد كرد.

استاندار مازندران در اين بازديد از بخش هاي مختلف شست و شو، واكس زني، سورتينگ و بسته بندي مركبات ديدار و خواهان توسعه صنايع بسته بندي مناسب در استان شد.

رئیس جهاد کشاورزی مازندران هم در گفت و گو با خبرنگاران گفت: 75 پروژه در بخش کشاورزی به ارزش ۱۰۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

دلاور حیدرپور، با اعلام اينكه بیش از ۹ هزار خانوار روستایی و بهره بردار از طرح های  دهه فجر بهره مند می شوند ، اظهار داشت : ۱۴ پروژه در بخش تولیدی ،  زراعت و باغبانی و ۵۹ پروژه نیز در  بخش آب و خاکی  و همچنين کارهای زیر بنایی در ۱۱۱ روستا از جمله اين امور است.

 دیدگاه شما در مورد : سورتينگ پناهي بهشهر با اعتبار دو ميليارد توماني به بهره برداري رسيد

سورتينگ پناهي بهشهر با اعتبار دو ميليارد توماني به بهره برداري رسيد تغییر کد