ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1438 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 بهمن 1396 - ساعت: 16:01

چاپ

سرپرست فرمانداری بهشهر در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح کرد:

تلاش برای تقویت بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت های این بخش در بهشهر با قوت دنبال شود


سرپرست فرمانداری بهشهر گفت:باید تلاش کنیم تا ملت، نسبت به نظام امیدوار شوند و برای رفع مشکلات جنگ خدمت به مردم در بین مسئولان فراگیر شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، هادی خنجری بعدازظهر دوشنبه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر افزود: تلاش برای تقویت بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت های این بخش در بهشهر با قوت دنبال شود.

 

وی بیان داشت: مازندران و شهرستان بهشهر دارای شرایط ویژه اقلیمی است و باید تلاش کنیم تا خدمت انجام شود و قوانین در مقابل مردم قرار نگیرند.

 

این مسئول با بیان اینکه پذیرفته شدنی نیست که گازرسانی به یانه سر بهشهر در حال انجام باشد و دستگاهی مانع ایجاد کند؛ گفت: مسائل مختلف باید با هنراهی و همکاری برطرف شود و در این راستا هم باید چاره اندیشی شود.

 

سرپرست فرمانداری بهشهر افزود: در سطح شهرستان مطالباتی وجود دارد و تلاش داریم تا جلسات کیفی باشد و برای رفع مشکل گام برداریم.

 

خنجری با اعلام اینکه در مقام پاسخگوی دولت، سخت گیرم، یادآور شد: در برخورد با اداراتی که در اجرای مصوبات سستی کنند با جدیت وارد می شویم و معتقدم که ما برای رفع موانع اینجا هستیم و اجرای سیاست ها و برنامه های دولت را برعهده داریم و باید براساس برنامه کار کنیم و کوتاهی از هیچ مسئولی قابل قبول نیست.

 

وی بیان داشت: کارهای مانده فراوان داریم و باید کارها محسوس باشد و موانع با کمک هم حل شود و اما اینکه مدیری در اداره بنشینند تا فرماندار کار انجام دهد را قبول ندارم.

 

خنجری گفت: روال ما در امور براساس عملکردها است و مسوولان ادارات رصد می شوند و باید کارها را بدرستی انجام دهند و بدانند برای تغییر نیامدیم و معیار من اقدام و عمل است و به عملگرایی توجه دارم.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا ملت، نسبت به نظام امیدوار شوند و برای رفع مشکلات جنگ خدمت به مردم در بین مسئولان فراگیر شود.

 

خنجری افزود: در سال های مختلف خدمات مختلفی در این شهرستان ارائه شد اما برخی از کوچه و خیابانهای بهشهر در مقایسه با ۲۵سال گذشته تغییر نکرد و باید جنگ خدمت به مردم باید فراگیر شود و در این بخش از تمام ظرفیت های عظیم بهشهری های مقیم استان و کشور استفاده می کنیم تا با هر ذائقه و جریانی که در نظام مشغول خدمت هستند؛ برای خدمت به مردم و توسعه شهرستان تلاش کنیم.

 

 دیدگاه شما در مورد : تلاش برای تقویت بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت های این بخش در بهشهر با قوت دنبال شود

تلاش برای تقویت بخش گردشگری و استفاده از ظرفیت های این بخش در بهشهر با قوت دنبال شود تغییر کد