ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1395 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 آذر 1396 - ساعت: 21:39

چاپ
مشکل سوخت در روستاهای فاقد گاز یکی از معضلات روستاها در زمستان است

فرماندار بهشهر در جلسه شوراي اداري شهرستان:

مشکل سوخت در روستاهای فاقد گاز یکی از معضلات روستاها در زمستان است


فرماندار بهشهر گفت:حل مشکل زباله و تفکیک آن از دستورات موکد رئیس جمهوری و استاندار است و باید تلاش برای آموزش در این امر با قوت بیشتری دنبال شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل ازخبرگزاري مهر،عصر امروز جلسه شورای اداری شهرستان با حضور حجت ألاسلام جباري امام جمعه شهرستان،دكتر شاعري نماينده مردم شرق استان و سجادي فرماندار شهرستان بهشهر و مديران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداري شهرستان بهشهر برگزار شد.

سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر در أين جلسه در بین مدیران با انتقاد از پخت نامناسب و نامرغوب نان افزود: در روزهای اخیر شاهد پخت نان‌های بی‌کیفیت بودیم که باید با فوریت علت بررسی شود.

فرماندار بهشهر گفت: ارائه نان بی‌کیفیت به مردم در شأن شهروندان نیست و باید کیفیت نان افزایش یابد.

وی اظهار داشت: خبازان باید آرد مورد نیاز خود را از کارخانجات مورد تایید غله استان تهیه کنند و نانی با کیفیت بالا تحویل مردم دهند.

فرماندار بهشهر با اعلام اینکه آب و نان از نیازهای مهم مردم است که نباید خللی در ارائه و کیفیت آن ایجاد شود، گفت: تلاش برای ارائه خدمات مناسب به مردم و تکریم ارباب رجوع باید در دستور کار همیشگی ما باشد.

نماينده عالي دولت در شهرستان همچنین مشکل سوخت در روستاهای فاقد گاز را یکی از مشکلات این روستاها در زمستان عنوان کرد و یادآور شد: دهیاران و شوراها از هم اکنون برای تهیه سوخت سه ماه زمستان تلاش کنند و طوری نشود که سرما بیاید و سوخت نباشد.

وی گفت: حل مشکل زباله و تفکیک آن از دستورات موکد رئیس جمهوری و استاندار است و باید تلاش برای آموزش در این امر با قوت بیشتری دنبال شود.

فرماندار بهشهر افزود: شهرداری و آموزش و پرورش برای نهادینه کردن تفکیک زباله با ارائه آموزش به دانش‌آموزان تلاش کنند.

 دیدگاه شما در مورد : مشکل سوخت در روستاهای فاقد گاز یکی از معضلات روستاها در زمستان است

مشکل سوخت در روستاهای فاقد گاز یکی از معضلات روستاها در زمستان است تغییر کد