ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1388 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 آذر 1396 - ساعت: 12:25

چاپ
اجرای طرح تفکیک زباله در شهرستان ضروری است و باید جزو اولویت های کاری شهرداری ها و دهیاران قرار گیرد

فرماندار بهشهر:

اجرای طرح تفکیک زباله در شهرستان ضروری است و باید جزو اولویت های کاری شهرداری ها و دهیاران قرار گیرد


فرماندار بهشهر عنوان كرد:با توجه به اینکه با حجم بالای زباله در شهرستان روبرو هستیم لذا باید فرهنگ سازی مناسب برای تفکیک زباله از مبدا در بین مردم نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاري مهر، سید خالق سجادی فرماندار بهشهر در جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان بهشهر در جمع دهیاران افزود: اجرای این طرح، تضمین کننده سلامتی مردم و حفظ محیط زیست است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح تفکیک زباله در شهرستان بهشهر امری مهم و ضروری است، اظهار کرد: همه مسئولان باید در مدیریت پسماندهای شهرستان اهتمام جدی داشته باشند و تلاش برای نهادینه کردن تفکیک زباله در شهر و روستا جدی گرفته شود.

فرماندار بهشهر با بیان اینکه از نظر بهداشتی و حفظ محیط زیست ضروری است که امروزه تفکیک زباله از مبداء شروع شود، گفت: برای همین منظور شهرداری های رستمکلا و خلیل شهر موظف هستند تا پایان سال، نسبت به اجرای طرح تفکیک زباله به طور کامل اقدام کنند.

سجادی گفت: به همین منظور باید ۷۰ درصد زباله شهر بهشهر هم تا پایان سال عملیات تفکیک زباله اجرایی و از محیطی سالم و بهداشتی برخوردار شویم.

وی افزود: با توجه به اینکه با حجم بالای زباله در شهرستان روبرو هستیم لذا باید فرهنگ سازی مناسب برای تفکیک زباله از مبدا در بین مردم نهادینه شود.

 دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح تفکیک زباله در شهرستان ضروری است و باید جزو اولویت های کاری شهرداری ها و دهیاران قرار گیرد

اجرای طرح تفکیک زباله در شهرستان ضروری است و باید جزو اولویت های کاری شهرداری ها و دهیاران قرار گیرد تغییر کد