ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1386 - تاریخ انتشار : شنبه 04 آذر 1396 - ساعت: 15:33

چاپ
سامانه سیماک از جمله طرح های دولت الکترونیک برای انجام استعلام های ملکی در بهشهر راه اندازی می شود

فرماندار بهشهر:

سامانه سیماک از جمله طرح های دولت الکترونیک برای انجام استعلام های ملکی در بهشهر راه اندازی می شود


فرماندار بهشهر گفت:سامانه سیماک با هدف جلوگیری از صدور مجوزهای غیرقانونی راه اندازی می شود و نقش مهمی در جلوگیری از زمین خواری دارد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزارب مهر، سید خالق سجادی در جلسه ای که به منظور راه اندازی سامانه سیماک با حضور مدیر کل پست مازندران در فرمانداری برگزار شد، افزود: این طرح از جمله طرح های دولت الکترونیک است که با اجرای آن همه استعلامات ملکی از طریق این سامانه صورت می گیرد.

وی اظهار کرد: سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور(سیماک) فرآورده ای دانش بنیان است، در قالب پروژه زیربنایی و فراگیر به تصویب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی رسیده و در بهشهر اجرایی می شود.

سجادی گفت: این سامانه به لحاظ ماهیت، یک زیرساخت نرم افزاری برای مدیریت یکپارچه املاک و اماکن است که افزون بر امکان ایجاد پایگاه متمرکز املاک و اماکن، قادر است تراکنش و فرآیندهای کاری، اداری، مربوط به امور املاک و اماکن را، در میان دستگاه های اجرایی ذی ربط الکترونیکی کند.

فرماندار بهشهر ادامه داد: سامانه سیماک با هدف جلوگیری از صدور مجوزهای غیرقانونی راه اندازی می شود و نقش مهمی در جلوگیری از زمین خواری دارد.

سجادی افزود: خوشبختانه طرح سیماک مورد اهتمام دولت قرار گرفت و از اهمیت برخوردار شد و به زودی در شهرستان بهشهر اجرایی می شود.

 دیدگاه شما در مورد : سامانه سیماک از جمله طرح های دولت الکترونیک برای انجام استعلام های ملکی در بهشهر راه اندازی می شود

سامانه سیماک از جمله طرح های دولت الکترونیک برای انجام استعلام های ملکی در بهشهر راه اندازی می شود تغییر کد