ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1345 - تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مهر 1396 - ساعت: 21:23

چاپ
طرح ساماندهی دست‌فروشان بهشهر با رعایت انصاف و در نظر گرفتن شأن دستفروشان اجرایی می شود

فرماندار بهشهر در جلسه ساماندهي دست فروشان عنوان كرد:

طرح ساماندهی دست‌فروشان بهشهر با رعایت انصاف و در نظر گرفتن شأن دستفروشان اجرایی می شود


فرماندار بهشهر گفت:دستفروشی منظره ای نازیبا را در سیمای شهری بوجود می آورد بنابراین دستفروشان نیازمند ساماندهی و نظم می باشند تا از عوارضات منفی آن بر پیکره شهر کاسته شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، جلسه ساماندهي دست فروشان شهرستان بهشهر به رياست سيد خالق سجادي فرماندار شهرستان بهشهر و اعضاي حاضر در جلسه در دفتر فرماندار بهشهر برگزار شد.

فرماندار بهشهر در اين جلسه عنوان كرد: بايد از تمام ظرفیت های قانونی در راستای خدمات بهینه به مردم شهر استفاده شود و مسئولان شهر در جلسات و عملی نمودن خدمات از رفتارهای متناقض خودداری نمایند تا شاهد پیشرفت همه جانبه شهر باشیم.

وی در ادامه ابراز خرسندی کرد: در حال حاضر اراده جمعی برای ساماندهی دستفروشان وجود دارد و طرح ساماندهی دست‌فروشان شهرستان بهشهر بايد با رعایت انصاف و در نظر گرفتن شأن دستفروشان اجرایی شود.

نماينده عالي دولت در شهرستان یادآور شد: اگر مقتدرانه برای این موضوع ورود نکنیم با مشکل رو به رو می شویم، موضوع ساماندهی دستفروشی، پدیده ناهنجار اجتماعی است و باید از همه ظرفیت ها استفاده شود.

سجادي وی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه در بازار مرکزی مغازه داران با گذاشتن اجناس در بیرون مغازه های خود سدمعبر می کنند.

دستفروشی منظره ای نازیبا را در سیمای شهری بوجود می آورد بنابراین دستفروشان نیازمند ساماندهی و نظم می باشند تا از عوارضات منفی آن بر پیکره شهر کاسته شود.

در اين جلسه مقرر شد در خصوص مسائلي از قبيل قوانين مرتبط با سد معبر و اقدامات شهرداري در روزهاي قبل و در انتها مقرر گرديد ساز و كار فعاليت هاي كاري جهت رفع امورات زندگي دست فروشان محترم بومي شهرستان بهشهر ظرف مدت ٧٢ ساعت توسط شهرداري بهشهر اقدام گردد.

همچنين مقرر گرديد اتاق اصناف با همكاري شهرداري و نيروي انتظامي نسبت به رفع سد معبر واحدهاي صنفي اقدامات لازم را بعمل آورند.

 دیدگاه شما در مورد : طرح ساماندهی دست‌فروشان بهشهر با رعایت انصاف و در نظر گرفتن شأن دستفروشان اجرایی می شود

طرح ساماندهی دست‌فروشان بهشهر با رعایت انصاف و در نظر گرفتن شأن دستفروشان اجرایی می شود تغییر کد