ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1320 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 مهر 1396 - ساعت: 20:21

چاپ
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر به رياست معاون فرماندار بهشهر و با حضور دستگاههای اجرایی  شهرستان برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر به رياست معاون فرماندار بهشهر و با حضور دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد


جلسه کارگروه تخصصی اشتغال با حضور محمد حامدي معاون فرماندار بهشهر و اعضاي این كارگروه و مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداري این شهرستان برگزار شد.
<br>

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر؛جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر به ریاست محمد حامدي معاون فرماندار بهشهر، مسئولین و جمعی از مدیران ادارات و روسای بانکهای این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد.

 

محمد حامدي در اين نشست خواستار تلاش و همكاري دستگاههاي اجرائي شهرستان در زمينه ايجاد فرصت های شغلی جدید در شهرستان شد.

 

وی در این جلسه بر شناسايي هر چه بيشتر ظرفیت ها و مشاغل بومي منطقه تاكيد و اظهار كرد: با شناسايي پتانسيل ها و مشاغل مورد نياز زمينه اشتغال جوانان را فراهم آوريم.

 

معاون فرماندار بهشهر ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسيار مهم و حياتي دانست و تاکید كرد: مسئولین بايد از فرصتهايي كه در منطقه وجود دارد در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال استفاده کنند.

 

وی ایجاد فرصت های شغلی را از مهمترین وظایف کارگروه خواند و تصریح کرد: این امر با برنامه ریزی، و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد.

 

معاون محترم فرماندار در این جلسه ضمن تأکید بر اهمیت توجه دستگاهها نسبت به امر اشتغال، به طرحهای تسهیلاتی و اشتغالزای دولت اشاره نموده و از کلیه مدیران و بانکها خواستند تا در راستای اطلاع رسانی و تسهیل در امر جذب اعتبارات اشتغالزا اقدام لازم بعمل آورند.

 

گفتنی است در این جلسه موارد مهمی ازجمله اعتبارات اشتغال کمیته امداد و بهزیستی، طرحهای تسهیلاتی صندوق توسعه ملی و مکانیزاسیون کشاورزی، اعتبارات اشتغالزای بسیج سازندگی و سایر طرحهای اشتغال مورد بحث قرار گرفته و دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل گزارش عملکرد خود را در راستای جذب تسهیلات و تحقق سهمیه اشتغال مصوب دستگاهی ارائه نمودند.

 دیدگاه شما در مورد : جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر به رياست معاون فرماندار بهشهر و با حضور دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهشهر به رياست معاون فرماندار بهشهر و با حضور دستگاههای اجرایی  شهرستان برگزار شد تغییر کد