ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1316 - تاریخ انتشار : شنبه 01 مهر 1396 - ساعت: 10:59

چاپ
پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جديد و بازگشایی مدارس

پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جديد و بازگشایی مدارس


سيد خالق سجادي فرماندار و رئیس شورای آموزش و پروش شهرستان بهشهر در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید اين شهرستان تبریک گفت.

متن پيام به شرح ذيل ميباشد:

دمیدن دوباره خورشید علم آموزی در اولین روز از ماه مهر ، یادآور آغاز روزهای یادگیری و تلاش و همت برای تعلیم و تربیت و حرکت به سمت ساختن ایرانی آباد است .


دانش آموزان به عنوان نسل های آینده ساز و تحول آفرین آینده باید مجاهدت و تلاش برای پروردن بیشتر اندیشه های خود را با جدیت ادامه داده و به درجه های نهایی و دست نیافتنی پیشرفت و توسعه رسیده و ضرورت استفاده از دانش های غیربومی را به حداقل ممکن برسانند .


دانش آموزان می دانند که یکی از راه های پایداری و تقویت درخت پربار انقلاب اسلامی ، بی نیازی از ورود علم و دانش و کالاهای خارجی است که رسیدن به همه این هدف ها در گرو تقویت باور و اراده دانش آموزان برای خواندن بیشتر ، علم آموزی و کوشش بیشتر است .


آغاز سال تحصیلی جدید را به همه علم آموزان ، معلمان و فعالان زحمت کش عرصه تعلیم و تربیت تبریک گفته و امیدوارم در امسال شاهد ترقی ، پیشرفت ، افتخارآفرینی و درخشش بیش از پیش دانش آموزان بهشهری در عرصه های گوناگون باشیم .


.دیدگاه شما در مورد : پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جديد و بازگشایی مدارس

پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جديد و بازگشایی مدارس تغییر کد