ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1312 - تاریخ انتشار : سه شنبه 21 شهریور 1396 - ساعت: 19:28

چاپ
نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد

با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران،فرماندهي انتظامي استان،ائمه جمعه و فرمانداران شرق استان:

نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد


با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران،فرماندهي انتظامي استان،ائمه جمعه و فرمانداران شرق استان:نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر، با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران،فرماندهي انتظامي استان،ائمه جمعه و فرمانداران شرق استان نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد.

 

دكتر يونسي معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران در این شست گفت : نگاه ما و مسئولان نظام برای حفظ امنیت و ارتقاء آن با رعایت حفظ عزت و منزلت کشور و همه شهروندان است.
یونسی با اشاره به ظرفیت های مادی و معنوی امنیت پایدار در مازندران گفت: امنیت امروز ما حاصل خون شهیدانی است که غریبانه به دفاع از کیان اسلام و ایران اسلامی پرداختند و نگاه همه ما برای حفظ امنیت و ارتقاء آن، رعایت حفظ عزت و منزلت ایران و ایرانیان است.

 

فرماندهی انتظامی مازندران نیز با بیان اینکه دشمنان اسلام از هر طریقی برای ضربه زدن به نظام اسلامی تلاش می کند خاطر نشان کرد: با وجود همه نهادهای امنیتی، نظامی و انتظامی؛ مشارکت مردم در موضوع های محوری مانند حفظ و ارتقاء امنیت و عمق بخشی به آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

سردار میرفیضی توسعه جذب مشارکت های مردمی را الویت اول حافظان و برقرار کنندگان امنیت در جامعه عنوان کرد و افزود: هدایت مشارکت معنوی مردم در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، اطلاعاتی، حمایتی، نظارتی و انتظامی تضمین کننده امنیتی پایدار و همه جانبه خواهد بود و نقش محوری و راهبردی ائمه جمعه و جماعات، مسئولان شهری و روستایی حائز اهمیت بسیار زیادی می باشد.

 دیدگاه شما در مورد : نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد

نشست منطقه اي مشاركت مردم در توسعه نظم و امنيت عمومي در بهشهر برگزار شد تغییر کد