ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1303 - تاریخ انتشار : یکشنبه 05 شهریور 1396 - ساعت: 19:38

چاپ
در هفته دولت امسال ۴۳ طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است

فرماندار بهشهر در نشست خبري با اصحاب رسانه :

در هفته دولت امسال ۴۳ طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است


فرماندار بهشهر دو اين نشست خاطر نشان كرد: در این هفته 38 طرح افتتاحی به ارزش ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون تومان و ۵ طرح کلنگ‌زنی با اعتباری بیش از ۱۹ میلیارد تومان در بهشهر صورت می‌پذیرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، سید‌خالق سجادی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان بهشهر که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شهید رجائی و باهنر نمونه کاملی برای همیشه تاریخ دولتمردان بشمار می آیند چرا که جایگاه ریاست و حکومت داری در شخصیتشان تاثیری نگذاشت و آنان بودند که به جایگاه و منزلت ریاست جمهوری بها دادند.

 

وی بابیان اینکه مردم بهترین قاضی در ارزیابی مسائل هستند، افزود: دولت آیت الله هاشمی رفسنجانی، دولت سازندگی بوده است و یقینا در طول دوران حیات خود، خدمات ارزنده ای تقدیم نظام و مردم کرده است.

 

فرماندار بهشهر با اشاره به پروژه‌های هفته دولت در این شهرستان، بیان کرد: در هفته دولت امسال ۴۳ طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است.

 

این مسوول تصریح کرد: در این هفته 38 طرح افتتاحی به ارزش ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون تومان و ۵ طرح کلنگ‌زنی با اعتباری بیش از ۱۹ میلیارد تومان در بهشهر صورت می‌پذیرد.

 

سجادی گفت: پروژه بیمارستان امام، چهاربانده شدن جاده بهشهر_ زاغمرز، ساخت بیش از ۱۱مرکز درمانی خانه بهداشت، پل بزرگ کمربندی، آب گیری سد گلورد، پل روگذر سد گلورد و شبکه فاضلاب شهرک امام خمینی، مجتمع آب رسانی شهید هاشمی نژاد، راه اندازی مرکز دیالیز مازندران و مجهز شدن به دستگاه سی تی اسکن تنها بخشی از پروژه ها و اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستان بهشر است.

 

وی از افزایش 5 برابری در حوزه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: بخش بهداشت و درمان از محل طرح تحول سلامت در چهار سال اخیر یک رشد 5 برابری نسبت به 8 سال دولت گذشته را تجربه کرده است.

 

فرماندار بهشهر ادامه داد: پروژه احداثی در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان در 8 سال دولت گذشته حدود هزار و 730 مترمربع بوده است که این مهم در چهار سال اخیر به هشت هزار و 530 مترمربع رشد داشته است.

 

نماینده عالی دولت در بهشهر تصریح کرد: زیر سازی راه یانه سر ، بهره برداری از ۶ مرکز آموزشی با اعتبار بیش از ۶ میلیارد تومن، توسعه و بهره برداری فاز بندر امیرآباد، اخذ مجوز احداث بزرگترین شهرک صنعتی شرق استان مازندران در بهشهر، افتتاح چندین واحد تولیدی و کلنگ زنی و احداث تولیدی ام دی اف در منطقه امیرآباد بهشهر بخش دیگری از اقدامات این دولت در شهرستان است.

 

وی بیان اینکه بیش از 50 هکتار از اراضی شیب‌دار زیرکشت گیاهان دارویی رفتند، افزود: شرکت بهدیس در شهرستان بهشهر در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است و امیدواریم با همکاری مردم و حمایت دولت شاهد افرایش سطح زیر کشت گیاهان دارویی به وسعت 2 هزار هکتار باشیم.

 

سجادی به حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای اشاره کرد و گفت: مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای برگ زرینی در تاریخ شهرستان ثبت کردند.

 

 دیدگاه شما در مورد : در هفته دولت امسال ۴۳ طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است

در هفته دولت امسال ۴۳ طرح به ارزش بیش از ۳۳میلیارد تومان در بهشهر قابل افتتاح و کلنگ‌زنی است تغییر کد