ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1298 - تاریخ انتشار : جمعه 03 شهریور 1396 - ساعت: 23:10

چاپ
طرح های افتتاح شده دولت تدبیر و امید در بهشهر ۵ برابر دولت قبل بود

فرماندار بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اين شهرستان عنوان كرد:

طرح های افتتاح شده دولت تدبیر و امید در بهشهر ۵ برابر دولت قبل بود


سيد خالق سجادي فرماندار بهشهر در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان بهشهر خاطر نشان كرد :طی 4 سال دولت یازدهم بالغ بر 8 هزار و 530 مترمربع پروژه های بهداشت و درمان در بهشهر افتتاح شد که یعنی دقیقا 5 برابر دو دوره قبل بوده است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاري ایسنا مازندران، سید خالق سجادی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در مصلی بهشهر، اظهار کرد: پس از شهادت رجایی و باهنر هر کسی که خواست خود را خدمتگزار مردم معرفی کند سعی کرد خود را به شهید رجایی متصل کند و همچنین مردم، شهیدان رجایی و باهنر را الگو و اسوه زندگی خود می دانند به این دلیل که جایگاه ریاست و حکومت داری در شخصیت شهید رجایی و باهنر هیچ تاثیری نداشت بلکه آن ها بودند که به جایگاه و منصب ریاست جمهوری ارزش دادند.

 

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر به هیچ عنوان تحت لقای ریاست با مردم صحبت نکردند و ریاست را برای خود به ماخذی برای آب و نان قرار ندادند و از شخصیت و حیثیت خود برای نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه کردند و جان خود را برای اعتلای دین اسلام فدا کردند، نه اینکه از دین برای خود هزینه کرده باشند.

 

فرماندار بهشهر با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری 46 طرح با اعتبار 29 میلیارد تومان در شهرستان بهشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود، افزود: آیین افتتاح 38 طرح با اعتبار حدود 21 میلیارد تومان و کلنگ زنی 8 طرح با اعتبار بیش از 8 میلیارد تومان در شهرستان بهشهر برگزار می شود.

 

نماينده عالي دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: در طی 8 سال دولت نهم و دهم پروژه های احداثی بخش بهداشت و درمان در شهرستان بهشهر مساحتی بالغ بر یک هزار و 730 مترمربع بوده است اما در طی 4 سال دولت یازدهم بالغ بر 8 هزار و 530 مترمربع پروژه های بهداشت و درمان در بهشهر افتتاح شد که یعنی دقیقا 5 برابر دو دوره قبل بوده است.

 

وی تصریح کرد: بهره برداری آبگیری سدگلورد، افتتاح شبکه های آبرسانی زیر سد گلورد، زهکشی 10 هزار هکتار از اراضی پایین دست، توسعه باغات در اراضی شیب دار، کشت 50 هکتار گیاهان دارویی در اراضی شیب دار هزارجریب بهشهر از اهم پروژه های حوزه کشاورزی بهشهر در دولت یازدهم بوده است.

 

فرماندار بهشهر گفت: در طی 2 سال گذشته طرح جامع توسعه گردشگری عباس آباد تهیه شد و پیگیر جذب سرمایه گذار برای واگذاری طرح توسعه عباس آباد هستیم زیرا این مجموعه تاریخی و جنگلی پتانسیل تبدیل شدن به قطب گردشگری شمال کشور را دارد.

 

سجادی یادآور شد: در سال گذشته پارک های جنگلی سالارتپه، مهربان رود و سرخ او به ترتیب به شهرداری های بهشهر، رستمکلا و خلیل شهر واگذار شد تا سرمایه گذاری در حوزه خدمات گردشگری صورت گیرد.

 

وی افزود: در حوزه راه های شهرستان بهشهر بالغ بر 35 میلیارد تومان در طی 4 سال دولت یازدهم هزینه شد که قسمتی از پروژه جاده بهشهر به زاغمرز شنبه 4 شهریور با حضور استاندار افتتاح و بخش جدید این پروژه نیز کلنگ زنی می شود.

 

فرماندار بهشهر اظهار کرد: در دولت یازدهم احداث و بهره براری کارخانه کمپوست شرق مازندران در بهشهر و افتتاح سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد صورت گرفت و شهرک صنعتی 715 هکتاری شهرستان بهشهر در مرحله تملک زمین و نقشه کشی است.

 

سجادی با اشاره به گازرسانی روستاهای هزارجریب بهشهر، نکا و گلوگاه با اعتبار 220 میلیارد تومان در دولت یازدهم، تصریح کرد: به طور میانگین برای گازرسانی به هر روستا یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده و گازرسانی به 60 روستای منطقه هزارجریب بهشهر با اعتبار 90 میلیارد تومان در حال انجام است.

 دیدگاه شما در مورد : طرح های افتتاح شده دولت تدبیر و امید در بهشهر ۵ برابر دولت قبل بود

طرح های افتتاح شده دولت تدبیر و امید در بهشهر ۵ برابر دولت قبل بود تغییر کد