ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1293 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 شهریور 1396 - ساعت: 12:55

چاپ
در اولین روز از هفته دولت، دولتمردان بهشهری با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند

گزارش تصویری:

در اولین روز از هفته دولت، دولتمردان بهشهری با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند


صبح امروز با آغاز هفته دولت سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر به اتفاق جمعی از مدیران شهرستانی جهت تجدید میثاق با آرمان های امام و شهدا در گلزار شهدا شهرستان بهشهر حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر در اولین روز از هفته دولت، سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر به همراه مسئولین با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت یادآور شد، فداکاري‏هاي فرزندان پاک انقلاب و احيا کننده روزهاي پرشور خدمتگزاري شهيدان والامقام رجايي و باهنر و نمادي است از وحدت مردم و دولت،كه سرافرازي، پيشرفت و اقتدار ايران عزيز را به دنبال خواهد داشت و اینجانب هفته دولت را به مردم شریف و ولایتمدار و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بهشهرتبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون در سایه توجهات حضرت ولیعصر ( عج ) و تحت رهنمود های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) رادر پیشبرد اهداف نظلام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نمایم.

 

 دیدگاه شما در مورد : در اولین روز از هفته دولت، دولتمردان بهشهری با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند

در اولین روز از هفته دولت، دولتمردان بهشهری با حضور در گلزار شهدا با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند تغییر کد