ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1290 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 شهریور 1396 - ساعت: 12:58

چاپ
 انتخابات پنجمین دوره اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر برگزار شد

با حضور فرماندار شهرستان بهشهر:

انتخابات پنجمین دوره اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر برگزار شد


با حضور سید خالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر انتخابات اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر صبح امروز با حضور اعضای جدید شورای اسلامی شهر بهشهر انتخابات پنجمین دوره اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر در دفتر فرماندار بهشهر برگزار شد.

طی این مراسم
جناب آقای علیرضا کوچکی به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر

جناب آقای علیرضا صدیق به عنوان نائب رئیس شورای اسلامی شهر

 جناب آقای علی اکبر فخاریان به عنوان دبیر (منشی اول)

 سرکار خانم اعظم السادات حسینی به عنوان دبیر (منشی دوم) شهر بهشهر
انتخاب شدند.

در این جلسه سید خالق سجادی فرماندار بهشهر با تاکید بر انسجام و تعامل هر چه بیشتر اعضا در پیشبرد اهداف شهری اشاره کرد و شورا را به عنوان نماد مدیریت شهری و خدمت به مردم معرفی و برای اعضای جدید شورای اسلامی شهر بهشهر آرزوی توفیقات روز افزون را داشتند.


سيد خالق سجادی فرماندار بهشهر ضمن اهمیت حضور پر شور مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان عصاره مدیریت شهری هستند که توسط مردم انتخاب می شوند و اختیارات زیادی در زمینه فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی در شهرها دارند و می توانند در جهت ارتقاء کیفی و کمی خدمات شهری تاثیر گذار باشند.

نماينده عالي دولت در شهرستان با اشاره به اینکه شوراها می توانند نقطه عطفی در مدیریت شهری باشند ؛ افزود: به عنوان یک شهروند و همچنین نماینده دولت در شهرستان ؛ امیدوارم اعضای شورای شهرها تمام تلاششان را برای خدمت به مردم و انجام هر چه بهتر وظایف محوله به کار گیرند و در این راه فرمانداری و دستگاههای اجرایی نیز با آنان همکاری خواهند داشت.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین وظایف شوراها حفظ شان و منزلت شهروندان است ؛ یادآور شد:شورای شهر باید به گونه ای رفتار کنند که اساس تصمیم گیری ها خدمت به مردم باشد و رعایت شان و منزلت شهدای شهر ،سابقه تاریخی و فرهیختگان صورت پذیرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : انتخابات پنجمین دوره اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر برگزار شد

 انتخابات پنجمین دوره اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر بهشهر برگزار شد تغییر کد