ContactRSS
اخبار

کد خبر : 1286 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مرداد 1396 - ساعت: 09:22

چاپ
مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در بهشهر برگزار شد

با حضور جمع کثیری از آزادگان بهشهر؛

مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در بهشهر برگزار شد


با حضور جمع کثیری از آزادگان دلاور و سرافراز شهرستان بهشهر، مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در فرمانداری بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، سید خالق سجادی شب گذشته در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، آزادگان را مشعل داران چراغ هدایت در جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: ملت ما باید به این عزیزان افتخار کنند چرا که آزادگان با صبر و و بردباری افتخار آفریدند.

وی افزود: آزادگان تمرین آزادگی را در دوران هشت سال دفاع مقدس داشتند، در سالهای اسارت باصبر و بردباری سفیران جمهوری اسلامی وسربازان سربلند جبهه حق علیه باطل بودند.

فرماندار بهشهر با بیان اینکه استقلال و امنیت کشور مدیون شهدا و خانواده های آنهاست،خاطر نشان کرد: نباید از عزت و استقلال کشور به سادگی گذشت، عزتی که به این راحتی بدست نیامده و مدیون مجاهدت های جوانان به خون خفته این مرزبوم است.

سجادی در پایان گفت: شهید محسن حججی با تصویری تمام قد، ایستادگی، مقاومت،‌ شجاعت، صلابت و عشق به معشوق ازلی و ابدی را معنایی دوباره بخشیده و درس تازه‌ای را فراروی افکارعمومی قرار داده است.

گفتنی است: این مراسم با حضور دکتر میرصادقی معاونت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، فرماندار و جمع کثیری از آزادگان دلاور شهرستان بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد و در پایان مراسم چند تن از اعضای حاضر در این نشست صمیمی به بیان خاطرات خوش دوران جنگ خود پرداخته و به نفرات برگزیده در مسابقه جوایزی اهدا شد.

 دیدگاه شما در مورد : مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در بهشهر برگزار شد

مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن در بهشهر برگزار شد تغییر کد