ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1281 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 مرداد 1396 - ساعت: 13:49

چاپ
برنامه های هفته دولت باید در شان شهدای دولت برگزار شود

فرماندار بهشهر در جلسه شورای اداری شهرستان:

برنامه های هفته دولت باید در شان شهدای دولت برگزار شود


فرماندار بهشهر گفت: برنامه های هفته دولت باید در شان شهدای دولت برگزار شود و همه دستگاههای دولتی در این بخش فعال وارد شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، سید خالق سجادی در جلسه شورای اداری بهشهر افزود: هفته دولت بنام شهیدان رجایی و باهنر مزین شده است و باید برنامه های مهم و اولویت دار اجرا شود.
وی بیان داشت: ادارات برنامه ها و عملکردچهارساله خود در دولت تدبیر و امید و همچنبن برنامه ها و پروژه های افتتاحی هفته دولت را در اسرع وقت به فرمانداری ارائه نمایند.

فرماندار بهشهر با تاکید بر تکریم ارباب رحوع در ادارات افزود: رعایت نکردن حقوق ارباب رجوع در ادارات از هیچ مدیر و کارمندی پذیرفته شده نیست و در صورت مشاهده و گزارش برخورد می شود.

سجادی همچنین با اشاره به بیمه کشاورزی گفت: توجه به بیمه کشاورزان و محصولات کشاورزی از مسائل مهمی است که نباید نادیده گرفته شود.

وی بیان داشت: کار دولت ساماندهی کشاورزان نیست بلکه در این بخش هم صنوف مختلف در بخش های مختلف وارد عمل شده و ساماندهی را در دستور کار قرار دهند.

فرماندار بهشهر با تاکید بر رعایت در مصرف آب و برق ادارات گفت: رعایت صرفه جویی در آب و برق الزامی است و همچنین لزومی ندارد که تلویزیون برخی از بانکها در ساعت غیر اداری روشن باشد و باید این مسائل رعایت شود.

 دیدگاه شما در مورد : برنامه های هفته دولت باید در شان شهدای دولت برگزار شود

برنامه های هفته دولت باید در شان شهدای دولت برگزار شود تغییر کد