ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1275 - تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1396 - ساعت: 20:24

چاپ
با نزديك شدن به سال جديد تحصيلي  باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور مردم و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود

فرماندار بهشهر در جلسه شوراي ترافيك شهرستان:

با نزديك شدن به سال جديد تحصيلي باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور مردم و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود


سجادي اجرایی شدن و تسریع مصوبات جلسه شورای ترافیک را ضروری و لازم خواند و اظهار امیدواری کرد؛ با حل مشکلات ترافیکی با حضور دستگاههای اجرایی مربوطه بتوانیم بستر لازم را در جهت رضایت شهروندان و دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جديد به ارمغان آوریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر با نزديك شدن به سال تحصیلی جدید جلسه شورای ترافیک شهرستان بهشهر با محوریت فرا رسیدن ایام بازگشایی مدارس و دانشگاه ها به رياست سجادي فرماندار بهشهر، و با حضور سایر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهشهر در اين جلسه خاطر نشان كرد:شورای ترافیک جزو جلساتی می باشد که جایگاه قانونی دارد و مصوبات مجلسی را دارا می باشد و می بایست اعضای اصلی ، دارای حق رای در شورای ترافیک شهرستان شرکت داشته باشند و از سایر دستگاه های حسب موضوع دعوت بعمل آید.

وی ضمن قدردانی از پیگیری مسولان شورای ترافیک و توجه به اهمیت بالای موضوع به حل مشکلات ترافیکی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و علائم هشدار دهنده را از اولویتهای اول مهرماه برشمرد و افزود: نسبت به رفاه حال مردم حساس و سخت کوش باشید و اقدامات لازم را در خصوص روانی ترافیک با راهنمایی و تذکر به رانندگان در روزهای ابتدایی سال تحصیلی را مد نظر داشته باشید.

نماينده عالي دولت دو شهرستان گفت: باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور مردم و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود


سجادي اجرایی شدن و تسریع مصوبات جلسه شورای ترافیک را ضروری و لازم خواند و اظهار امیدواری کرد؛ با حل مشکلات ترافیکی با حضور دستگاههای اجرایی مربوطه بتوانیم بستر لازم را در جهت رضایت شهروندان و دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جديد به ارمغان آوریم.

 

دو اين جلسه در خصوص أيمن سازي سرعت كاه ها، أيمن سازي جاده بهشهر نكا و بررسي طرح ترافيك خيابان امام و خيابان هفت تير بهشهر مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

 

در ادامه سرپرست راهنمایی و رانندگی شهرستان به مناسب بازگشایی مدارس گفت: علایم راهنمایی و رانندگی را در سطح شهر جانمایی شده است که در اسرع وقت با هماهنگی شهرداری نصب خواهد شد و بدون شک تابلو های راهنمایی و رانندگی به عنوان رکن اساسی کاهش ترافیک و تصادفات نقش غیر قابل انکاری دارد.

 

 دیدگاه شما در مورد : با نزديك شدن به سال جديد تحصيلي باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور مردم و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود

با نزديك شدن به سال جديد تحصيلي  باید تمهیدات لازم در مسیر عبور و مرور مردم و دانش آموزان بصورت جدی در نظر گرفته شود تغییر کد