ContactRSS
  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
اخبار

کد خبر : 1213 - تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 - ساعت: 21:19

چاپ
 ۳ طرح سالمسازی دریا در بهشهر اجرا شد

معاون فرماندار بهشهر:

۳ طرح سالمسازی دریا در بهشهر اجرا شد


معاون فرماندار بهشهر از اجرای سه طرح سالم سازی دریا در بهشهر خبر داد و گفت: این طرح‌ها شامل طرح دریای صدف، مروارید و اردوگاه دانش آموزی نکا است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بهشهر به نقل از خبرگزاري مهر، محمد حامدی در جلسه طرح سالم سازی دریا در بهشهر افزود: کمیته‌های مختلف در طرح سالم‌سازی تعریف شده‌اند که باید براساس وظایف محوله به کارها بپردازند.

وی اظهار کرد: امنیت اجتماعی و توجه به آرامش مسافران و گردشگران ازجمله اهداف مهمی است که در این طرح‌ها با قوت دنبال می‌شود.

معاون فرماندار بهشهر ادامه داد: با وجود اینکه کارهای بسیار فراوانی در بخش دریا انجام‌شده است اما در برخی از موارد در طرح‌های دریای بهشهر ضعف‌های وجود داشت که و امسال باید با رفع نواقص با قوت بیشتری در این حوزه وارد شویم.

حامدی گفت: ارتقا کمیت و کیفیت ارائه خدمات در سواحل، افزایش امنیت شهروندان، ارتقا فرهنگ معنوی، اخلاقی و دینی در سواحل و ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر بین عوامل و دست اندرکاران ساماندهی طرح‌های دریا از دیگر اهداف مهم فعالیت‌ها در این طرح است.

وی افزود: بهینه‌سازی فضا و زیباسازی، نصب تابلوهای هشداردهنده و تجهیز طرح‌ها به امکاناتی نظیر کانکس، بلندگو و ... ازجمله این اقدامات است که انجام‌شده و یا در دست انجام است.

 دیدگاه شما در مورد : ۳ طرح سالمسازی دریا در بهشهر اجرا شد

 ۳ طرح سالمسازی دریا در بهشهر اجرا شد تغییر کد